2733
2734
عنوان

شوهرم میگه نمیخواد تخت بگیری برا بچه اعصابم رو خورد کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 678 بازدید | 69 پست

حالا شوهرمن میگه از لحظه تولد بچه روتختش تو اتاق خودش باید بخوابه پیش منو تو نخوابه😂😂😂هنوز بچه نداریم

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
این همه هزینه بکنی اخرش برسه به سن 5 سالگی همه روم باید خیرات کنی بده بره...عقلانی فکر کن

چیکار کنم یعنی نگیرم واقعا میگه بزرگ شد عقلش کشید گفت تخت میخوام خودم میرم براش میگیرم به سلیقه خودش تو از الان میخوای تخت نوجوان بگیری برا اون

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگه تا چند سالگی بچه پیش خودت میخوابه تخت لازم نداره که

وااااااای تو منی یا من توام؟؟؟؟پشمام ریخت با این حرفات. اخه حرف دوتا شوهر انقد  شبیه هم؟؟؟😮😮😮🤐🤐🤐

📿 ➡️ این تسبیح منه مخصوص وقتایی که میام نی نی سایت 😐
چیکار کنم یعنی نگیرم واقعا میگه بزرگ شد عقلش کشید گفت تخت میخوام خودم میرم براش میگیرم به سلیقه خودش ...

الان سکته میکنم😮😮😮😮😮😮😮😮😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱

📿 ➡️ این تسبیح منه مخصوص وقتایی که میام نی نی سایت 😐
2728
والا شوهر خوبی داری قدرشو بدون من مامانم همه چی خریده بازم میگه کمه تخت کوچولو بگیر زیاد جا نمیگیره ...

ببخشید ولی چ پروئه بگو وظیفه ندارند شرعا و عرفا وظیفه برعهده پدر هست نمیدونم این چیزا رو کی باب کرد

بعد دقیقا موندم خانواده پسر باید چی بگیرن رسم باشه؟

من که تینو میگم عروسمون سیسمونی نیورد و اصلا هم زشت نبود برامون الان ۸سالشه برادرزاده ام یبارم نگفتیم حتی پیش خودمون الان یادم اومد

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
خونمون ی خوابه همه وسایل خودم رو آوردم چیدم تو گوشه پذیرایی تو اتاق جا باز کردم برا وسایل بچه اما زد ...

خب راست میگه خونه یه خوابه تخت واقعا جا گیره. یه گهواره کوچیک بگیر برای کنار تخت خودت تا وقتی کوچیکه تو اون میخوابه وقتی هم که بزرگ شد که اگه تخت بگیری که نمیشه بچه ی چهار پنج ساله کنار تخت مامان و بابا رو تخت خودش بخوابه . شاید اون موقع خونه بزرگ گرفتی تخت میگیری . نگرفتی هم یا بچه باید بره تو پذیرایی یا شما 

امید زندگیم دوقلوهام😍 
حالا شوهرمن میگه از لحظه تولد بچه روتختش تو اتاق خودش باید بخوابه پیش منو تو نخوابه😂😂😂هنوز بچه ند ...

انشاالله بزودی زود توام مامان بشی مثل من شوهرت حرصت بده الهی امین  

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 
چیکار کنم یعنی نگیرم واقعا میگه بزرگ شد عقلش کشید گفت تخت میخوام خودم میرم براش میگیرم به سلیقه خودش ...

واااای خدایی یه شوهر فهمیده هم پیدا میشه ما بهش گیر میدیم. خونه منم تک خوابه پسرم ۴ سالشه روی زمین تشک پهن میکنم میخوابه. خیلی هم خوبه. برای چی الکی خونه رو شلوغ میکنی.

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
2738

اگه مستاجری براچیته

هرچه دلم خواست نه آن میشود/هرچه خدا خواست همان میشود....ای خدا راضیم به رضای تو..خدایا خودت پشتوپناه بی کسان باش خودت دست گرفتارارو بگیر خدایا تواین زمونه که کسی امیدی به زندگیو آینده نداره تو امیدشون باش .خدایا مشکل همه روحل کن تو انقدر خوبی انقدر مهربونی میدونم هوای بنده هاتو داری خدایا امیدمون به توعه🙏                               یه  صلوات بفرستین برای سلامتی وظهور امام زمان
انشاالله بزودی زود توام مامان بشی مثل من شوهرت حرصت بده الهی امین    

😍مرسی از دعای قشنگت❤

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
ببخشید ولی چ پروئه بگو وظیفه ندارند شرعا و عرفا وظیفه برعهده پدر هست نمیدونم این چیزا رو کی باب کرد ...

خیلی پروعه به خاطر همین نمک نشناسیش باهاش دعوام شده بی چشمو روعه همه چی گرون خریدیم ولی چشاش نمیبینه کوره

خونمون ی خوابه همه وسایل خودم رو آوردم چیدم تو گوشه پذیرایی تو اتاق جا باز کردم برا وسایل بچه اما زد ...

وقتی خونتون یه خوابه راست میگه

شوهر من برعکسه  تو اینستا گهواره  دو میلیونی  میبینه میگه به مامانت بگو بخره برا سیسمونی

هرچی حاجت دله تموم میشه هرچی که خدا بخادهمون میشه
چقدر باشعوره خدایی

یعنی من بیشعورم  

2706