2726
عنوان

شوهرم میگه نمیخواد تخت بگیری برا بچه اعصابم رو خورد کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 677 بازدید | 69 پست

کالسکه رو منم استفاده نکردم به جاش صندلی ماشین بگیر اگه ماشین دارین

ولی تخت رو بگیر اگه اتاق جدا داره! از یک سالگی هم اتاقشو جدا کن 

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کالسکه واجبه ولی تخت نوزادی  رو راست گفته بیخود ترینه اصن بچه زیر سه سالو نمیشه جدا خابوند مگه اینکه ده بار تو شب سر بزنی که دیگه خواب از خودت گرفته میشه پیش خودت باشه بهتره بعد سه سالم تخت نوجوان بهتره که دیگه بزار شوهرت بخره 

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.

واقعا هم تخت خیلی بیخوده. به جاش طلا بگیر بچه ات بزرگ شد هر چی لازم بود بخر.

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
خونمون ی خوابه همه وسایل خودم رو آوردم چیدم تو گوشه پذیرایی تو اتاق جا باز کردم برا وسایل بچه اما زد ...

راس میگه خب وقتی جانداری

اغااااا منظورم از بنگ(بنگ بنگ تفنگه) اهل دلا اشتباه نگیرید😁 یاشایدم بگیرید🤭🍀🍀🍀🍀🍃🍃🍃
ای بابا ،بگو بچه رو بذارم زمین مورچه میاد 

میگه تا چند سالگی بچه پیش خودت میخوابه تخت لازم نداره که

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 

یا خدا فکر کردم من تاپیک زدم 😥 دقیقا شوهر منم همین حرفارو میزد باردار که بودم. مو به مو همینارو که نوشتی مخصوصا کالسکه. امضاتم حرف دلم بود تو بارداریم همش دعا میکردم خدا برا جاریمم معجزه کنه

📿 ➡️ این تسبیح منه مخصوص وقتایی که میام نی نی سایت 😐

کالسکه خیلی نیازه

تخت دیگه هم‌ من خریدم ولی دکور اتاقه

ی تخت هم واسه کنار تخت خودم خریدم که فقط ۶ ماه تونست بخوابه توش

ی گهوار برقی خریدم واسش که تا یک سالگی مثلا بعدازظهرا میخوابید توش وگرنه شبا پیش خودم بود ( این واسه دختر من خوب بود چون دخترم بد خواب بود بخاطر رفلاکس )

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
2706