2726

میگه تخت نمیخواد فقط ی کمد کوچیک بگیر الکی وسایل نگیر به دردش نمیخوره حالا قراره مامانم سیسمونی بیاره اما این کلا مخالفه میگه فقط ی کمد چند دست لباس تخت گهواره لازم نیس کالسکه خطرناکه بچه رو بزاری توش اعصابم رو خورد کرده بخدا  

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خونمون ی خوابه همه وسایل خودم رو آوردم چیدم تو گوشه پذیرایی تو اتاق جا باز کردم برا وسایل بچه اما زد تو ذوقم نمیدونم چرا دوس دارم همه چیز بگیرم میگه اگه بخوای تخت بگیری من به اتاق دست نمی زنم رنگم نمیکنمش

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 

خوب اگ خونه از خودتونه و دوخواب تخت کودک نوجوان بگیر ک بزرگ شد استفاده کنه..ولی منم ترجیحم اینه ک تخت نخرم جاریم خرید یبارم دخترش نخوابید سمسارم گفت نمیخره مفتی داد بهش بره

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 

نهایت با مامانت مشورت کن بجای سیسمونی پولشو بریزه به حسابت خودتو شوهرت بخرید کسیم گفت چرا فلان چیزو نخریدی بگو مامانم پولشو داده ولی شوهرم گفته نخر

هرچقدر گزارش بزنید باز خود خدا و روایات نگفتن سگ نجسه!شعور بحث ندارید گزارش میزنید بحثش جداس ولی آیه و روایاتو که نمیتونید گزارش بزنید "وَ ما مِنْ دَابَّة فِى الاَْرْضِ وَ لا طائِر یَطِیرُ بِجَناحَیْهِ إِلاّ أُمَمٌ أَمْثالُکُمْ ما فَرَّطْنا فِى الْکِتابِ مِنْ شَیْء ثُمَّ إِلى رَبِّهِمْ یُحْشَرُونَ"
2706