1472
1459

میگه تخت نمیخواد فقط ی کمد کوچیک بگیر الکی وسایل نگیر به دردش نمیخوره حالا قراره مامانم سیسمونی بیاره اما این کلا مخالفه میگه فقط ی کمد چند دست لباس تخت گهواره لازم نیس کالسکه خطرناکه بچه رو بزاری توش اعصابم رو خورد کرده بخدا  

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید 

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

1473

خونمون ی خوابه همه وسایل خودم رو آوردم چیدم تو گوشه پذیرایی تو اتاق جا باز کردم برا وسایل بچه اما زد تو ذوقم نمیدونم چرا دوس دارم همه چیز بگیرم میگه اگه بخوای تخت بگیری من به اتاق دست نمی زنم رنگم نمیکنمش

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 

خوب اگ خونه از خودتونه و دوخواب تخت کودک نوجوان بگیر ک بزرگ شد استفاده کنه..ولی منم ترجیحم اینه ک تخت نخرم جاریم خرید یبارم دخترش نخوابید سمسارم گفت نمیخره مفتی داد بهش بره

8

نهایت با مامانت مشورت کن بجای سیسمونی پولشو بریزه به حسابت خودتو شوهرت بخرید کسیم گفت چرا فلان چیزو نخریدی بگو مامانم پولشو داده ولی شوهرم گفته نخر

تک تک ثانیه هایی که تو را کم دارم                       ساعتم درد  دلم درد  جهانم درد است                          

چقدر باشعوره خدایی

فقط 28 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یا فاطمه الزهرا(س) مواظب تو دلیم باش❤برا سلامتی نی نی ام صلوت تونستید بفرستید🙇.برای سلامتی نی نی خودتون ذکر (توکلت علی الله)۱۰۲۳مرتبه ؛106بار ذکر بسم ا...؛۱۴۰بار صلوات بفرستید.منم دعا کنید
1476

کالسکه رو منم استفاده نکردم به جاش صندلی ماشین بگیر اگه ماشین دارین

ولی تخت رو بگیر اگه اتاق جدا داره! از یک سالگی هم اتاقشو جدا کن 

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
1450