2410
2553
عنوان

انتخاب اسم بین آنیل و آوین

3296 بازدید | 57 پست

سلام کمکککککک کنید دخترم یک ماه دیگه به دنیا میاد هم اسم آنیل رو دوست دارم هم آوین 

بگین کدوم قشنگتره 

آنیل:  با ریشه ترکی به معنی نامدار و مهربان

آوین : با ریشه کردی به معنی عشق 

خدایا شکرت بخاطر همه چیز

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

آوین 

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
2714

آوینا بهتر نیست نسبت به آوین؟

البته آنیل به نظرم جدیدتره نشنیدم جایی

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

عزیزم ناراحت نشید ولی انیل آدمو یاد وانیل میندازه

نابینا غصه نخور در دنیا چیز قشنگی برای دیدن وجود ندارد ماهم که میبینیم خود را به کوری زده ایم باور کن!!! ماهی ها گریه شان دیده نمیشود گرگها خوابیدنشان   عقاب ها سقوطشان وانسان ها درونشان  

ایشالا دخترتوخدا نگه داره هردوتاش هم اوا وهم اهنگ قشنگی دارن والا ادم میمونه خخخخ ولی خب چون یکش باید باشه آنیل باشه خودتون ترک یا کردین

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣
2706