2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم اون سفیدا میفتن زمین یا بزرگا؟

سفیدا تخم هست اونارو باید با ناخن بکشی ولی بزرگه قهوه ای هستن مثل مورچه اونا تکون بدی موهاتو میوفتن یا شانه بزنی

یدونه پسر دارم من کاکل به سر دارم من یه روز عصای دستمه خودم خبر دارم من                  گلابہ تو گلاب پاش خدا مواظبش باش                  سپردمش دست خودت همیشه حافظش باش     ایشلاه که داماد بشه هرچی دلش میخواد بشه   توی روز سختی هیچکی پسر نمیشه           خسته‌گی جز باخنده یه پسر بدر نمیشه                چشم و چراغ بابا مرد کوچیکه مادر تیکر 🎈🎉تولد⏳🎁 گل پسرمه♥️
2728
موهاتو نگاه کن ببین نزدیک ریشه موهات چیزای مثل شوره هست ولی کشیده تر از شوره که به مو چسبیده با ناخن ...

وای من اصلا جرات نمیکنم برم این صحنه ای ک میگیو من ببینم قلبم وای میسه همین الانم سر جام میخکوب شدم 

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تا خدا هست هرگز دلی تنها نیست اسیر لطف خدا باش که بی خدا زندگی زیبا نیست
موهاتو نگاه کن ببین نزدیک ریشه موهات چیزای مثل شوره هست ولی کشیده تر از شوره که به مو چسبیده با ناخن ...

😂😂😂کنسرت

نگاه کردم چیزی نبود چند وقت پیش.ولی همش یه چیزی تو سرم راه میره.خدا ازش نگذره.اون برس چی بود کشید به موهای من اخه.

رفتار من به شخصیت خودت بستگی داره .پس خوب باش.
۰😂 نترس.فارسم نه همه جا اینجور شده.مالرستانیم زیاد شنیدم.خوابگاهم‌خب احتمالش هست چون همه‌جور ادمای ...

لرستان گفتی یاد محسن لرستانی افتادم دردام تازه شد😭

یدونه پسر دارم من کاکل به سر دارم من یه روز عصای دستمه خودم خبر دارم من                  گلابہ تو گلاب پاش خدا مواظبش باش                  سپردمش دست خودت همیشه حافظش باش     ایشلاه که داماد بشه هرچی دلش میخواد بشه   توی روز سختی هیچکی پسر نمیشه           خسته‌گی جز باخنده یه پسر بدر نمیشه                چشم و چراغ بابا مرد کوچیکه مادر تیکر 🎈🎉تولد⏳🎁 گل پسرمه♥️

گوش کن استارتر کاری که بهت میگمو انجام بده 

یه شونه دندانه ریز بخر یا شونه ای که مخصوص شپش باشه که چه بهتر 

برو حموم یه عالمه نرم کننده بزن به کف سرت و کل موهات با شونه از کف سر کل موهاتو شونه بکش میان بیرون از سرت اگه زیاد بکشی حتی تخماشم میان پایین شونه‌تو بزنی کف حموم میبینیشون آب بریز برن تو چاه

اینکارو دو روز یه بار تکرار کن تا یه هفته موهاتم از ریشه اتو بکش 

کل روسریا و لباسا و رخت خوابتم بنداز تو ماشین با اب جوش شسته بشن بعدشم بنداز تو آفتاب 

البته سر دخترتم چک کن حتما چون اگه خانواده همزمان درمان نشن فایده نداره 

قبل باز کردن دهنمون به بول شتی که قراره ازش خارج بشه فکر کنیم 🤡
😂😂😂کنسرت نگاه کردم چیزی نبود چند وقت پیش.ولی همش یه چیزی تو سرم راه میره.خدا ازش نگذره.اون برس چ ...

نترس پس توهمه اره بابا تازه دست تکون میدادن به اینه

اون سفیدارو در اوردی فشار بدی میترکن نزار زنده بمونن فشارشون بدع با ناخن اگه بیوفتن زمین کل خونت شپش ...

اصلا چیز سفید نیست فقط یه دونه حشره زنده از سرم افتاد اگرم باشه هنوز ندیدم 

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تا خدا هست هرگز دلی تنها نیست اسیر لطف خدا باش که بی خدا زندگی زیبا نیست