2410
2553
اگہ رابطت با مادرشوھرت خوبہ بگو یہ موقع شوھرتو تنھا گیر بیارہ بگہ آرہ زنت چقدر بچہ دوس دارہ طفلے وقت ...

از مسائل مالی می‌ترسه   من تو مجردی یه بار آزمایش دادم دکتر گفت پرولاکتین خیلی بالاست  ولی دوسالی میگذره و همش نگرانم  الان نمیدونم پرولاکتین مربوطه به بارداری یا نه   

ما که دیگه همه میدونن بعد پنج سال چی به چیه جلومون میگن اقدام کنین.پست سرمون میگن عقلشون نمیرسه دکتر برن اینا که بچه شون نمیشه

ایتقد دلم گرفته بخدا بعضی وقتا دلم میخواد تیغ بکشم رو دستم و خلاااااااص

دلیل میبافم برای عشق،برای چیزی که نمیفهمم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

از مسائل مالی می‌ترسه   من تو مجردی یه بار آزمایش دادم دکتر گفت پرولاکتین خیلی بالاست  ولی ...

اره عزیزم مربوطه و حتی میتونه بارداریو مختل کنه.الان بترسونمت بهتره که مثل ما از هر کسی حرف بشنوی..

منم پرولاکتینم بالاس.علائمت چیه

2456
از مسائل مالی می‌ترسه   من تو مجردی یه بار آزمایش دادم دکتر گفت پرولاکتین خیلی بالاست  ولی ...

پرولاکتین هورمون شیره نمیزاره تخمک گذاری داشته باشی باید بری دکتر دارو بخوری بیاد پایین

2714
حرف مردم خیلی بدتره اگه لال بشن آدم راحت تر تصمیم میگیره 

حالا یکشنبه ایشالا وقت عکس رنگی دارم

نمیخوام به مامانم بگم.گناه داره غصه میخوره

من ی سوال دارم من موی زائدداشتم دکتربرام آزمایش هورمونی نوشتfsh سرچ کردم روزسوم پریودبایدازمایش دادولی دکتربهم نگفت آزمایشگاه پرسیدم گف اگه رکترت نگفته مهم نیست کسی تجربه داشته ؟الان بایدچیکارکنم؟

وااای من رفتم رکتر گف تنبلی داری رحمتم دوشاخه اومدم خونه مامانم کلی گریه کردم ا۱ن اقدامم نکرده بو ...

ینی الان رحمتون دوشاخه؟؟؟باردارین؟؟

تاعشقم پشتمه💋💋دنیاتومشتمه✊✊........عزیزم میدونم ک خدا ب این زودی ماروهم مامان وبابا میکنه👦💏👪        دلخوشی ینی::پدرومادر بشی ولذت عشق رو با نگاه کردن ب نینی بچشی😢😢😢
2706