2410
2553
ای جووووونم بمیرم واسه همه منتظرا  یعنی این سری اینقد کمرم درد میکرد فک کردم باردارم باورتون ...

من تا پریودم عقب میفته شوهرم ذوق میکنه چقد مواظبمه چفد خوشحاله همش میگه خداکنه حامله باشی ولی پریود میشم چقد افسرده میشه فداش بشم

تا کی باید همش خواب ببینه من حاملم

خواب ببینه رفته جواب ازمایشو برداشته مثبت بوده

چرا باید. این حال خوب فقط تو خواب ببینه

دِل نَزد تو اَست  اَگَر چِه دوری زِ بَرَم...♥️💙
حالا یه سوال بپرسم ببخشید  من چند ماهه ازدواج کردم 28 سالمه همش استرس دارم که بچه دار نشم اطراف ...

اول ی ازمایش هورمون برا خودت یه ازمایش اسپرم شوهرت بده که مطمئن شید بچه دار میشین بعد تصمیم بگیرین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

همین الان یه تاپیک زدم...

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
حالا یه سوال بپرسم ببخشید  من چند ماهه ازدواج کردم 28 سالمه همش استرس دارم که بچه دار نشم اطراف ...

شوھرتو بہ زبون بگیر یک سالم صبر نکن من سہ سال صبر کردم ھے شوھرم گفت نہ نہ بچہ اصلن تا چھار سال نشہ یہ سالہ اقداممنمیشہ شبو روزم شدہ گریہ شدہ حسرت جالب اینجاست بازمآقامےفرمایند چرا غصہ مےخورے کلے وقت داریم ھنوز 4 سالہ عروسے کردیم ھر کس پرسید بگو شوھرم بچہ نمےخواد ولے تو نکن نکن این کارو با خودت 

خدایا مواظبمون باش و بلاھایے کہ بہ فکرمونم نمےرسہ سرمون نیار
2456

عزیزم کامنتم طولانیه ولی بعدا دعام میکنی

حتما حتما تحت نظر باش

انواع ازمایشای هورمونی رو بده

همه نوع ازمایش بده هم خودت و هم شوهرت

خودت به دکتر بگو برات چیا بنویسه دکترا خیلی ازمایشارو نمینویسن

شما ایشالا نزذیک اقدامت ازمایش بده که مثل ما الکی علاف نشی

من هر سری ازمایش دادم دکترا نصفه نیمه نوشتن برام 

دلیل میبافم برای عشق،برای چیزی که نمیفهمم
2714
شوھرتو بہ زبون بگیر یک سالم صبر نکن من سہ سال صبر کردم ھے شوھرم گفت نہ نہ بچہ اصلن تا چھار سال نشہ ی ...

من الانم بچه میبینم میگم خوشبحال مادرش ولی حرف تو گوشش نمیره حتی بریم دکتر یه ازمایش بدیم میگه خب بچه دار نشیم مهم نیس ولی بخدا شاید باورتون نشه هر وقت مادرشوهرم میگه نزارین زیاد دیر شه میترسم یه روز دلم بشکنه 

من همیشه فکر میکردم مادر نمیشم . شوهرم بچه نمیخواست من برای عقب افتادن پریودم رفتم دکتر سونو نوشت و گفت کیست داری و بعد درمان بهتره سریع اقدام کنی برای بچه . این مساله گذشت ۶ ماه بعدش به اصرار خودم باز برام سونو فولیکول نوشت و معلوم شد تخمدان چپم کوچیک و بدون فعالیته . انقدر گریه کردم انقدر نا امید شدم به زور شوهرم و راضی کردم یه بار تقدام کنیم ببینیم چطور میشه با همون یه بار باردار شدم دو قلو هر چند یه قل سقط شد . خدا بخواد همه چیز ممکنه 

من الانم بچه میبینم میگم خوشبحال مادرش ولی حرف تو گوشش نمیره حتی بریم دکتر یه ازمایش بدیم میگه خب بچ ...

اگہ رابطت با مادرشوھرت خوبہ بگو یہ موقع شوھرتو تنھا گیر بیارہ بگہ آرہ زنت چقدر بچہ دوس دارہ طفلے وقتے باھمیم بچہ میبینہ کلے ذوق مےکنہ خدا کنہ خودتون زود بچہ دار بشین این ذوقو واسہ خودتون بکنہ یا نمےدونم یہ جورے قانعش کن شوھرتو

خدایا مواظبمون باش و بلاھایے کہ بہ فکرمونم نمےرسہ سرمون نیار
2706