2733
2734
خداجون ببین هممون منتظریم بچه ها واقعا زنی که حامله نشه از حصیر بی ارزش تره؟؟؟؟؟؟اینو یه جایی خوندم ...

چقدر دلم گرفت منم مڈکل باردارے دارم نمیشہ خدایا این ھمہ منتظر نگاہ کن بھمون بہ حق پھلوے شکستہ زھرا

خدایا مواظبمون باش و بلاھایے کہ بہ فکرمونم نمےرسہ سرمون نیار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یاسوجم اگه خواستی بگو برات آدرسش رو بفرستم دوستم رفته پیشش تو دوماه تنبلیش خوب شده من خودم خوزستا ...

اره بگو. ادرسشو. ممنونم

دِل نَزد تو اَست  اَگَر چِه دوری زِ بَرَم...♥️💙

من رفته بودم سونوگرافی گفت که تنبلی تخمدان داری و خیلی منو ترسوند با اینکه جلوگیری میکردم گفتم دکتر من جلوگیری میکنم گفت نه دختر خانم من مطمئنم رفتم پیش یه دکتر گفت غلط زیادی کرده بعد از اون هم جلوگیری میکردم که ناخواسته باردار شدم یعنی بعد دوماه که متاسفانه سقط شد بعد از سقط یه سال و نیم جلوگیری میکردم که اول اردیبهشت سال 98اقدام کردم که به لطف خدا همون ماه باردار شدم ایشالا که به حق حضرت علی دامن همه منتظرا سبز بشه

2731
خواهر من عفونت داشتم تنبلی داشتم شوهرم اسپرماش ضعیف بود.میدونی دکترم چی گفت گفت باید جنین بکاری اسپر ...

من قسم محکم تر از اینا دادم

گفتم ب. بزرگی و. عظمتت معجزتو نشونم بده

ب ماه محرم قسمش دادم

ب کتا پاکش قسمش دادم

چقد گریه کردم

چقد. از شدت گریه رو جانماز خوابم برد

ولی خدا دلش ب حال من یکی نمیسوزه

دیکه تصمیم گرفتم بنده خوبی نباشم

هر چی قبلا رعایت میکردمو میذارم کنار

دِل نَزد تو اَست  اَگَر چِه دوری زِ بَرَم...♥️💙

حالا یه سوال بپرسم ببخشید  من چند ماهه ازدواج کردم 28 سالمه همش استرس دارم که بچه دار نشم اطرافیان هم میگن نازایی رواج پیدا کرده یه سال بیشتر صبر نکن ولی شوهرم اعتقاد داره تا مستاجریم نباید بچه دار شد بنظرتون تصمیم درست چیه که بعدا پشیمون نشم؟؟؟ 

کسی اینارو درک نمیکنه دل. خودمون. چی؟؟ چرا باید واسه طبیعی ترین حقمون انقد. غصه بخوریم خون. دل بخو ...

ای جووووونم بمیرم واسه همه منتظرا 

یعنی این سری اینقد کمرم درد میکرد فک کردم باردارم

باورتون میشه تو دلم یواشکی ذوق میکردم.تا اینکه پریود شدم خورد تو برجکم

میگم خدا ما هم بنده ات هستیم این چه حکمتیه که فقط واسه ما پیش نمیاد؟

دلیل میبافم برای عشق،برای چیزی که نمیفهمم
2738
کسی اینارو درک نمیکنه دل. خودمون. چی؟؟ چرا باید واسه طبیعی ترین حقمون انقد. غصه بخوریم خون. دل بخو ...

نالہ ھات جگر سوزہدوستم انگار سیخہ داغ میذارنرو سینم منم ھم دردم 

خدایا مواظبمون باش و بلاھایے کہ بہ فکرمونم نمےرسہ سرمون نیار

نا امید نباش بخدا منم مثله تو بودم.یروزی میشه ک تاپیک باردارشدنتو میزنی😍😍😍منم حسابی میام فحشت میدم ک این حرفارو زدی😉

2706