2737
2739
عنوان

چه کار کنم بیاد منت کشی؟/:

2255 بازدید | 109 پست

دیشب با شوهرم سر اینکه به یه خانومی نگا کرده بود بحثمون شد ، کلی هم قسم خورد ک به منظوری نبوده ، هرچند از نظر من چرت میگه ، دیگه واسه هیز بازی منظور و بی منظور وجود نداره

حالا پرو ، از دیشب یه دونه تکس نداده توضیح بده کارشو یا معذرت بخواد اصلا نپرسید مرده ای زنده ای یا چی 

خیلی دلم میخواد یه کاری کنم بیاد منت کشی زودتر مخصوصا الان ک دست پیشو گرفته پس نیوفته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

همیشه فک میکردم من دیوونم خخخخ تو ک بدتری... حالا نگا کرده بزن همونجا چشاشو درار... چرا قهر میکنی ک الکی بعدش اذیت شی.... اون الان خابه نمیاد منت کشی خاهر

ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل!!!🤗😅
2738

بدو بغلش 😑

اعتراف میکنم بچه که بودم بارهاخودمو به مریضی زدم که نرم مدرسه ولی هنوز تو این فکرم اون دکتری که منو معاینه میکرد برام دارو تجویز میکرد مدرکشو ازکجاگرفته بود😐🤔

عزیزم چرا اینقدر بدبینی 

شاید واقعا بدون منظور بوده 

شاید فکرش یکجا دیگه بوده وناخداگاه خیره بوده ب اون خانوم 

هزارتا احتمال داره 

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
2706