2737
2734
عنوان

تورو خدا كمك كنيد

102 بازدید | 13 پست

من ٤ ساله ازدواج كردم و شوهرم دست بزن داشت و كتك ميزد به حال مرگ متادون مصرف ميكرد با نارضايتي خانواده ها ازدواج زديم دوتا شهر غريب و نا اشنا بوديم خلاصه ازدواج كردم رفتم ديدم خانوادش همه حرفي بهم هروز ميزنن ازم كار ميكشن و فحش بد ميده شوهرم و مسخرم ميكنه و هروز تو خيابون نگاي زنا ميكرد اينقد هيزي ميكرد مريض شده بودم و فك ميكردم خيلي زشتم اعتماد بنفس منو گرفته بود خلاصه كه يك ماه پيش دعوا كرد باهام سر نذري مادرش و از خونه رفت بيرون تا ٥ صبح جلوي خالمم باهام دعوا كرد و حرف زشت زد منم به خانوادم گفتن بليط گرفتم اومدم شهرم الان ١ ماهه ميگذره يه بار اومد اينجا و خونه خالم قرار شد شرايط بذارم براش امضا كنه باهاش برم مادرم عمل جراحي داشت صبحش گفت ميام بيمارستان ديدم نيومد خالم اومد گفت ساكش بست رفت گفت من رفتم بهش زنگ زدم چرا رفتي گوشيش خاموش كرد و تا ٢٠ روز زنگ نزدن مادرش زنگ زد با دعوا به مادرم حرفاي دروغ زدن خوشم هروز عكساي مسافرتش برام ميفرستاد الان نظر خودم و خانوادم اينه طلاق بگيرم تورو امام حسين راهنماييم كنين 

ادم بشو نیست طلاق بگیر راحت شو 

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

واااای این چه شوهریه آخه. تا بچه نداری خودتو نجات بده

دخترم تو معجزه زندگی من و بابایی، تو نور خدایی، تو عشقی💕چشم براهت هستیم، من و بابا که همیشه آرزو داشتیم خدا بهمون یه دختر بده💕🍀