2733
2734
عنوان

قد وزن بچه ۵سالتون چند هست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 449 بازدید | 32 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بازم اگر دوستان گل دیگه ای هستند که نتیجه دیدن از مکمل برای کودکشون ممنون میشم بگن.ویا اگر برنامه غذای خاصی رو برای بچشون.پیروی میکنم و نتیجه دار بوده

2731
آره عزیزم عالی هست پسر من بهمن می‌ره تو۶ سال۱۰۴قد وزنش ۱۶

اوخی حتما حساااابی شیطونه؟؟؟

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣
2738
عالی.چیا بهش میدین

والا چیزه خاصی نمیخوره بدغذام هست اتفاقا

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣

من در عرض دوهفته تونستم یک کیلو وزن دخترمو بالا ببرم.پودر گین آپ روزی یک لیوان و سیب زمینی سرخ شده میان وعده تخم بلدرچین 2 تا در روز.

یک روز در میون هم معجون( شیر محلی گاو. بستنی سنتی.خامه- پسته- فندق-شیره انگور- پودر مالت-پودر جوانه گندم)

من در عرض دوهفته تونستم یک کیلو وزن دخترمو بالا ببرم.پودر گین آپ روزی یک لیوان و سیب زمینی سرخ شده م ...

سلام عزیزم ممنون پیام گذاشتی .قد ووزن بچه شما چند هست.پودر.گین.آپ.را.روزی.چند.پیمانه.میدی.چ.جوری.پودر.مالت.چی هست.از.کجاتهیه.کنم.طریقه.مصرفش.آیا.مکمل.میدی.یا.نه

خیلی.خیلی.ممنون.میشم.پاسخ.همه.این.سوالها.رو.دونه.دونه.بدی.مهم.هست.برام

2706