1600
1480
عنوان

قد وزن بچه ۵سالتون چند هست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 323 بازدید | 32 پست
آره عزیزم عالی هست پسر من بهمن می‌ره تو۶ سال۱۰۴قد وزنش ۱۶

اوخی حتما حساااابی شیطونه؟؟؟

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1546
عالی.چیا بهش میدین

والا چیزه خاصی نمیخوره بدغذام هست اتفاقا

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣

من در عرض دوهفته تونستم یک کیلو وزن دخترمو بالا ببرم.پودر گین آپ روزی یک لیوان و سیب زمینی سرخ شده میان وعده تخم بلدرچین 2 تا در روز.

یک روز در میون هم معجون( شیر محلی گاو. بستنی سنتی.خامه- پسته- فندق-شیره انگور- پودر مالت-پودر جوانه گندم)

من در عرض دوهفته تونستم یک کیلو وزن دخترمو بالا ببرم.پودر گین آپ روزی یک لیوان و سیب زمینی سرخ شده م ...

سلام عزیزم ممنون پیام گذاشتی .قد ووزن بچه شما چند هست.پودر.گین.آپ.را.روزی.چند.پیمانه.میدی.چ.جوری.پودر.مالت.چی هست.از.کجاتهیه.کنم.طریقه.مصرفش.آیا.مکمل.میدی.یا.نه

خیلی.خیلی.ممنون.میشم.پاسخ.همه.این.سوالها.رو.دونه.دونه.بدی.مهم.هست.برام

8
سلام عزیزم ممنون پیام گذاشتی .قد ووزن بچه شما چند هست.پودر.گین.آپ.را.روزی.چند.پیمانه.میدی.چ.جوری.پود ...

دخترم 4 سالشه 106 قدشه وزنشم 18. روزی 2پیمانه گین آپ میدم.پودر مالت وجو از عطاری بخر.نه مکمل نمیدم