2737
2734
عنوان

زگیل تناسلی یا خال گوشتی؟🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 28864 بازدید | 73 پست

منم لیزر میرم ولی گفتن ما برای بیکنی هر فرد از خودش باید سری داشته باشه،بعدشم منکه ی موقعی یادم میره جلو چشام با محلول سریو تمیز میکنن برام لیزر میکنن،منم اتفاقا تبخال تناسلی گرفتم،

زگیل یکم خطرناکه باید هرچی زودتر اصدام کنی و اچ پی وی بدی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
منم لیزر میرم ولی گفتن ما برای بیکنی هر فرد از خودش باید سری داشته باشه،بعدشم منکه ی موقعی یادم میره ...

ببخشید عزیزم تبخال تنتسلی تو کدوم‌قسمته

من خواهر شوهرم‌میگ‌دارم‌دخترم‌هست میگم برو‌دکتر گوش‌نمیده میگ‌ مثل جوش‌ بزرگ میشه و میگ چرکش درمیاد میگ‌بیشتر بعد پریود اینحوری میشه میخواستم ببینم هلایم‌تبخال همینه؟

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚
2738
میگن بعضی جاهاسری دستگاه روبهت میدن دفعه بعدم استفاده کنی وسری مخصوص خودت هست 

آره دستگاهای سری دار رو میشه. مثلا واسه کندلا من خودم سری داشتم.

ولی مثلا مدیو اصلا سری نداره. اینجایی که من میرم دور تا دورشو هر دفعه سلفون میپیچه و بعد میندازه دور.

ببخشید عزیزم تبخال تنتسلی تو کدوم‌قسمته من خواهر شوهرم‌میگ‌دارم‌دخترم‌هست میگم برو‌دکتر گوش‌نمیده م ...

تو قسمت بیرونی واژن داخل اون پرها خیلی خارش و سوز دارم عذاب اوره من فعلا دارم دارو پماد مصرف میکنم و ازمایش اچ اس وی دادم جوابش ۱۲روز دیگه اماده میشه😰

این امارغلطه چون من یمدت با ژیلت شیو میکردم روی دستم میکشیدم بعد همونو پایین میکشیدم ی کوچولو منتقل ...

خانومی آمار دانشگاه علوم پزشکیه

گفتن که منشا ویروسhpvمیتونه زیگیلای جاهای دیگه بدنم باشه خیلی کم پیش میاد کسی از راه دیگه هم ویروس بگیره

این خانومم میگن شوهرم نداره در حالی که در بیشتر موارد آقا ناقل ویروس هستن و خودشون هیچ علایمی از زیگیل ندارن

منم لیزر میرم ولی گفتن ما برای بیکنی هر فرد از خودش باید سری داشته باشه،بعدشم منکه ی موقعی یادم میره ...

تو از لیزر تبخال گرفتی؟ مطمئنی؟

خدایا فرزندم رو سالم و صالح و زیبا قرار بده
2706