2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فقط سرامیکی نگیر زیاد خوب نیست هر مارکی دیدم بعد یه مدت اثر نچسبیش از بین میره.

چدن بگیر و برای دم دستیت هم تفلون(درسته که میگن بهداشتی نیست اما اگر با قاشق چوبی و لیسک ازش استفاده کنبی خراش بر نمیداره و خیلی راحته تو آشپزی)

تازه از حبس برگشتم🕵️‍♂️

هرچی خریدی روشن نگیر زود سیاه میشه رو شعله ...سرمه ای مشکی بادمجونی این رنگها خوب میمونن...

من تفلونم کویر بود خوب بود 

چدن رو یادم نیست وما از اینا که سنگین هست نگیر یه کم وزن سبکتر بردار خیلی خوش دست تره

سرویس المانی bmn خریدم ٥سال قبل یک میلیون و پونصد‌ اشغاله

یه دونه چدن ام جی اس دارم عالیه

پیشنهاد میکنم سرامیک اصلا نخر و حتما ایرانی بخر. 

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!
2738
سرویس المانی bmn خریدم ٥سال قبل یک میلیون و پونصد‌ اشغاله یه دونه چدن ام جی اس دارم عالیه پیشنهاد ...

دقیقا منم همینطور یه دست سرامیکی خارجی خریدم یه دست هم چدنی اما هر دو بعد یه مدت چسبندگیشو از دست داد البته چدن خیلی بهتر بود بعد ۴ ۵سال اینجوری شد،اما الان تفلون خریدم ازین سبکا چقدررررررر راحته غذا توش. عصای دستم شده تازه خیلی هم ارزونتر از اوناست

تازه از حبس برگشتم🕵️‍♂️
دقیقا منم همینطور یه دست سرامیکی خارجی خریدم یه دست هم چدنی اما هر دو بعد یه مدت چسبندگیشو از دست دا ...

من سرامیکام که خیلی گرون بودن دوماه بعد عروسی خراب شدن! ولی ٤سال و نیمه دارم با همونا میسازم . یه چدن هم دارم که خوبه خداییش

قصد دارم پولدار شدم تفلون یا چدن ایرانی بخرم

البته همینام دیگه گرون شدن بسکه دیر جنبیدم

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!
من سرامیکام که خیلی گرون بودن دوماه بعد عروسی خراب شدن! ولی ٤سال و نیمه دارم با همونا میسازم . یه چد ...

اره برای منم گرون بود اما الان ماهیتابه تفلون خریدم  ۳تاش ۵۰ تومن😂😂😂یعنی انقدر خوبه که نگو،تفلون ارزونه

تازه از حبس برگشتم🕵️‍♂️
2706