1464
1459
عنوان

دوستم چه کار کنه

121 بازدید | 22 پست

با یکی دوسته چند ساله تابستون قبل اومده خواستگاری پدرش شرایط گذاشته همه چیش آماده باشه تا جواب مثبت بده قرار بوده عید اماده کنه نشده تابستون قول داده بهش همه چی رو اوکی می کنم تابستونم نتونسته ‌الان بهش میگه باید بزاری درسم تموم شده یعنی دو سال دیگه دوستم عصبانی میگه چقدر صبر کنم می خوام همین الان باهاش برای همیشه کات کنم 

اون بنده خدا که اومده خواستگاری. با پدرش چرا صحبت نمیکنه که راحت ار بگیرهک پسره که نمیتونه درسش رو ول کنه

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداجون،پسرم رو سالم بهم ببخش😄😄😄

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

کات کنه اون پسره میخاد مفت مفت زن بگیره فردا هم با یه بچه اردنگی بزنه بهش و بفرستتش خونه باباش وگر ...

طرف دانشجوئه میگه نمی تونم وضع مالیشونم پایین تر از دوستمه 

دوستم میگه دو سال دیگه صبر کنم بعدشم هنوز سربازیم ننرفته دو سالم اونجا 

1436
اون بنده خدا که اومده خواستگاری. با پدرش چرا صحبت نمیکنه که راحت ار بگیرهک پسره که نمیتونه درسش رو و ...

طرف وضعشون توپه توپ تکونشون نمیده همش تو ناز ونعمت بوده همین امسال تا الان دوبار رفتن خارج گردش پدرش میگه شرایط رو اماده کرد اوکی میدم وگرنه جوابم منفیه چون می دونم دو روز بعد با یه بچه برمی گردی پیش خودم 

از اونورم پدرش می دونه طرف دانشجوئه رفته با پدر پسره همه چی رو گفته باباش باید یه کاری برای پسرش کنه

طرف دانشجوئه میگه نمی تونم وضع مالیشونم پایین تر از دوستمه  دوستم میگه دو سال دیگه صبر کنم بعد ...

بابا ول کنین این عشقای ابکی رو 

یارو هنوز دهنش بو شیر میده زن میخاد

زن مگه پفکه 

هزارتا مسولیت داره

به دوستت بگو عاقل باشه و بره دنبال پیشرفتش یه کاره ای بشه فردا دکتر و مهندسه که دم خونشون صف میکشه برا ازدواج 

اصلا یادش نمیاد این یارو کی بود

1444
میگه بیا دوست بمونیم بعد از دانشگاه میام

همش دروغه

پسره چیزیو از دست نمیده دو سال دیگم میزنه زیر همه چی میره دخترشاه پریون و میگیره

این وسط دخترس ک ضرر میکنه

دختر تا یه سنی خواستگار داره و میتونه پیشرفت کنه

این سن رو حروم این بچه نکنه

بره دنبال پیشرفتش فقط تاکیدم رو اینه

با این بچه کات کنه بره دنبال زندگیش دنبال موفقیتش 

این دوستیا برای ادم نون و آب نمیشه 

دوسال دیگه دوست بمونیم بعد میام میگیرمت حرف های صد من یک غاز 

مث یارو معتاده که صد ساله میگه از شنبه ترک میکنم 

بابا ول کنین این عشقای ابکی رو  یارو هنوز دهنش بو شیر میده زن میخاد زن مگه پفکه  هزارتا ...

جالب تر اینکه یه خواستگار عالی داشت که به خاطر این طرف رد کرد 

دوستم فکر می کنه بیای یه مغازه مثلا بزنی شب پولا رو جارو می کنی به همین دلیل فکر می کرد همه چی حل میشه

1474
بفرما نگفتم به دوستت بگو عااااقل باش یکیم از طرف من بزن پس کلش

طرف رو بلاک کرد چند بار تو اینستاگرام و..اون خواستگاره عالی که عاشقش بود رو میگم

خودش میگه ماندانا به نظرت میشه طرف رو برگردوند ؟؟؟

طرف رو بلاک کرد چند بار تو اینستاگرام و..اون خواستگاره عالی که عاشقش بود رو میگم خودش میگه ماندانا ...

از الان به بعد رابطه با کسی نداشته باشه اگه اونم بخادش دوباره میاد ( خواستگار خوبه رو میگم)

از الان به بعد رابطه با کسی نداشته باشه اگه اونم بخادش دوباره میاد ( خواستگار خوبه رو میگم)

به نظرت احتمال اینکه اون بر گرده خیلی کمه چون دوستم خیلی باهاش بد رفتار کرد. اون خیلی جاها بره بهش بله رو میگن عالی بود شرایطش

1450