2410
2553
عنوان

بچه ها همش بخاطر بارداریم تحقر میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1124 بازدید | 78 پست
اسی خدا کنه تاپیکت پربازدید نشه وگرنه بدبخت میشم من 😫 آخه کامنت گیج بازیم همون صفحه ی اوله هرکی ...

من ک کلی خندیدم.خدا شادت کنه

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا خوبه این کار؟ من از نظر اینکه میگی باهم بزرگ شن میگم ها. نه اینکه بخوام این عین احمق ها تحقیر ک ...

اوایل بارداریم خیلی گریه میکردم که بچه نمیخوام ولی الان که بزرگ شدن خداروشکر خیییلی راضیم.قصدم مجاب کردن شما نیست چون هرکس ی نظری داره منم اوایل فقط ی بچه میخواستم ولی الان روزی ۱۰۰۰بارخداروشکر میکنم بابت پسر دومیم.

کاش میشد؛همچواواز خوش ی دوره گرد زندگی را بار دیگر دوره کرد
اسی خدا کنه تاپیکت پربازدید نشه وگرنه بدبخت میشم من 😫 آخه کامنت گیج بازیم همون صفحه ی اوله هرکی ...

حالا من گیج رو نمیگی یه ساعته دارم فکر میکنم منظورتون چیه آخه به عنوان تاپیک هم زیاد توجه نکردم😅😅😅😅

2720
ببین شاید وقت داری پاکش کن

نه دیگه وقتش گذشته 😑

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘
اوایل بارداریم خیلی گریه میکردم که بچه نمیخوام ولی الان که بزرگ شدن خداروشکر خیییلی راضیم.قصدم مجاب ...

هر دو پسرن؟ من دلم میخواد اگ زود باردار شدم دختر باشه آخه اولی دختره خواهر خوبی بشن. اگ دیر شدم پسر 

درسم نصفه موند. شوهرم کمک نمیکنه و خیلی محدود کرده منو. واسه همین اصلا تمایل به بچه ندارم. اولی تو عقد بود. خیلی زده شدم از بارداری. متنفرم یعنی از بارداری روزای بدی بود. 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
خیلی سوتیت ضایع بود😂

میدونم چندبارم خوندم ولی متوجه نشدم 😩 برم قرصامو بخورم از وقتش گذشته 😫

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘
یدونه دختر دارم یدونم حاملم دخترم ۱۵ماهشه

خدا خفظشون كنه

بخيال حرف مردم

من هشت سال بچه دار نشدم

يجور ديگه حرف ميشنوم

آدم های منفی به پیچ و خم جاده می اندیشند و آدم های مثبت به زیبایی های طول جاده… عاقبت هر دو ممکن است به مقصد برسند، اما یکی با حسرت و دیگری با لذت!
2714
هر دو پسرن؟ من دلم میخواد اگ زود باردار شدم دختر باشه آخه اولی دختره خواهر خوبی بشن. اگ دیر شدم پسر& ...

جدی میگی دوس داری دختر باشه؟؟؟؟

منو انقد اذیت میکنن ک چرا دوتاشم دختره انگار دسته منه

من ک کلی خندیدم.خدا شادت کنه

خداروشکر همیشه بخندین 😍 منم وقتی متوجه شدم سوتیمو خنده م گرفت 😶

استارتر حالا که شده بیخیال اصلا به حرف مردم توجه نکن خدا خواسته باشه هیچ برگی از درخت نمیوفته مگه به خواست مردمه خواهر من تو ۶ سال سه تا بچه آورد اینو میگم که شرایط از شما بدتر هم هست صبور باش به خودت هم استرس وارد نکن

[QUOTE=108262820]حالا من گیج رو نمیگی یه ساعته دارم فکر میکنم منظورتون چیه آخه به عنوان تاپیک هم زیاد توجه نکردم😅

😂😂😂

جدی میگی دوس داری دختر باشه؟؟؟؟ منو انقد اذیت میکنن ک چرا دوتاشم دختره انگار دسته منه

اولن ک بگو دست اسپرم های شوهرم بود جنسیت 😐

بعدم واقعا دوست دارم دوتا دختر داشته باشم اگ قراره فاصله سنی شون دوسال سه سال باشه. اصلنم نمیگم پسر بده پسرم دوست دارم. اما شوهرم واریکوسل عمل کرده احتمال دختر زایی زیاده برام ک مهم نیست واسم واقعا 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
2706