1464
1521
عنوان

بچه ها همش بخاطر بارداریم تحقر میشم

1108 بازدید | 78 پست

تو رو خدا بگید چیکار کنم

اطرافیان مسخرم مبکنن که لازم حاملس...اونم شیر به شیر

تا میخواد یادم بره بازم میگن بهم

اذیت میشم...

اسمتون لازمه ؟ 😑

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1473
8

به کسی چ مربوطه اخه 

چرا ذهنتو درگیر همچین چیزایی میکنی اخه

وقتی غصه های  یه نفرو تجربه نکردی براش نسخه ی  " صبر کن درسته میشه " نپیچ هر وقت جاش بودیو تونستی صبور باشی اون موقع حرفت قبوله   👌

بگو خودم دوست داشتم ک دهنشونو ببندن

بهترین چیزی که از نینی سایت یادگرفتم کلمه ی «بی اتیکت»بود 😄😄😄❤❤خدایا به ماهم یه فرشته ی سالم بده قول میدم ازش خوب نگهداری کنم💖💖

سرتو بگیر بالا با افتخار بگو خودم‌می خواستم 

وقتی می گی ناخواسته بود اجازه برهر غلطه اضافه ای رو به خودشون میدن اصلا اعتماد به نفستو از دست نده

میشه با دلای پاکتون برای زایمان راحت و سلامتی نی نی جانم یه صلوات بفرستید؟❤️❤️
1474
اسمتون لازمه ؟ 😑

بازم

فقط 17 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هر لحظه این را به یاد داشته باشید که اندازه مشکلاتت از قدرت خداوند خیلی کوچکترند.پس همواره با خودت زمزمه کن:لا حول و لا قوه الا بالله

بچه داری یه چیز میگن. نداری یه چیز. از دست مردم که دهنشون مثل وقت نشخوار گاو هی میجنبه. ولشون کن بابا حوصله داریا

بیت من را گرفته از خویشم/اولم شعر بوده عشق آخر      شعر یعنی تمام آدم ها/عشق یعنی علیرضا آذر❤

حتما خودشون نمیتونن بیارن حسرت میخورن.برو خدا رو شکر کن خیلیا واسه بچه دوم کلی دکتر میرن بی نتیجه

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀
1508