1464
1411
عنوان

بچه ها همش بخاطر بارداریم تحقر میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1107 بازدید | 78 پست

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

چی؟؟؟؟

لازم حاملس یعنی چی ؟ 😓

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘

این دفعه بگو ببخشید با شما هماهنگ نکردم و اقدام کردم به بارداری... شما ببخشید اگه من شبا کنار همسرم میخوابم و روابط خصوصی مون هم پابرجاست...شما بگذرید از سر تقصیرات من ک از شوهر خودم بچه دار شدم... 

کوتاه بیاید سرجدتون قول میدم یه قرون خرجشو ازتون نمیرم همشو شوهرم بده 😐

همیشه آخرش  خوبه.... اگه بد بود بدون آخرش نیست....
1517
بازم

آهان 😂

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘

کوته فکرن اونایی که آدمو بخاطر داشتن یه نعمتی تحقیر میکنن

خدا بهت یه هدیه ای داده و غافلگیرت کرده، چه این هدیه رو دوست داشته باشی چه نداشته باشی، شرط مردونگی نیست که تشکر نکنی و شکرگذار نباشی

مردم انقد بگن که بمیرن، خیلیا دنبال یه موقعیتن که آدمو بچزون، حرص خوردنشو ببینن و کیف کنن، اینا مریضن عزیزم

1334

به حرفای بقیه اهمیتی نده عزیزم

بقیه همیشه حرفاشونو میزنن

مخصوصا وقتی بفهمن حساس شدی

منم باردارم و پسرم ۲سال و نه ماهشه

خیلیا حرف زدن

مهم نباشه واست

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عشق تو به غیر دردسر🤕 نیست ولی...قربان سری که درد کردن بلد است😇

واای چ خوووب ، بچه های شیر به شیر خیییلی باحالن خوشم میاد . 

در آینده هم همدم خوبی میشن واسه همدیگه . 😍😍😍

به آدمایی ک ذره ای فرهنگ نکن حتئ فکرم نکن

کی فکرشو میکرد یه روزی حرفامونو به آدمایی بزنیم که هیچ وقت ندیدیمشون...
منظورش بازم بود غلط تایپیه

آره بهم گفتن امشب گیج میزنم 😩😂

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اصلن چرا گفتی نمیخواستیم

منم پسرهام۱۸ماه فاصله دارن وقتی حامله شدم به همه گفتم خودمون میخواستیم جفت باشن که هم همبازی هم باشن هم چون دیگه نمیخوایم ترجیح وادیم دوتایی رو باهم بزرگ کنیم

کاش میشد؛همچواواز خوش ی دوره گرد زندگی را بار دیگر دوره کرد
1476
اصلن چرا گفتی نمیخواستیم منم پسرهام۱۸ماه فاصله دارن وقتی حامله شدم به همه گفتم خودمون میخواستیم جفت ...

حالا خوبه این کار؟ من از نظر اینکه میگی باهم بزرگ شن میگم ها. نه اینکه بخوام این عین احمق ها تحقیر کنم آخه من میگم یا تک بچه باشه یا خیلیییی فاصله باشه  بچه داریم ضعیفه 

همیشه آخرش  خوبه.... اگه بد بود بدون آخرش نیست....
بچه هام شیر ب شیرن اولی ۱۸ ماهش میشه دومز بدنیا میاد....

ببین من الان باردارم دعا کن سالم بیاد بغلم تصمیم دارم بچم یکسالش شد برای دومی اقدام کنم.

ی بار جاریم ب همسرم گفت چقدر چاق شدی.تو ی مجلس سه بار تکرارکرد گفتم سر سفره خودش نشسته مهمون خونه داداشش ک نبوده دهنشو بست و دیگه هرگز تکرار نشد.

ی جمله بگو اختیار زندگیمونو داریم و خودمون تصمیم میگیریم چندتا بچه داشته باشیم.

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هر لحظه این را به یاد داشته باشید که اندازه مشکلاتت از قدرت خداوند خیلی کوچکترند.پس همواره با خودت زمزمه کن:لا حول و لا قوه الا بالله
1508