2726
عنوان

به سرم زده پاشم برم ورامین این بچه را پیدا کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2049 بازدید | 155 پست
منم نگفتم ناراحت نیس  گفتم ریلکس و ارومه

از کجا میدونین ریلکسه؟ شاید تو دلش آشوبه کاری ازش برنمیاد. نمیدونم ولی فکر میکنم هیچوقت نمیتونم حال اون پدر و مادر رو درک کنم. من بچه ندارم یه بار خواب دیدم دختر دارم و از جایی پرت شد و نفس نمیکشید. به حدی خودمو تو خواب زدم و گریه کردم که نفسم بند اومدصدام درنمیومد. ضعف کرده بودم. از خواب پریدم تازه تونستم نفس بکشم و فهمیدم همش خواب بوده.   

آینده حتما" زیباست.🥰

الان دیگه بچه ها رو میدزدن پول نمیخوان. از خونواده های تقریباً بی پولو ضعیف میدزدن و میفروشن. انقدر بچه دزدی زیاده ولی خبرش رو پخش نمیکنن متأسفانه.

آینده حتما" زیباست.🥰

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

از کجا میدونین ریلکسه؟ شاید تو دلش آشوبه کاری ازش برنمیاد. نمیدونم ولی فکر میکنم هیچوقت نمیتونم حال ...

خب منم میگم قیافش ریلکسه دیگه عزیزم ویدیو رو دیدی ؟من اول فکر کردم بچه پیداشده بعدش تااخر نگاه کردم متوجه شدم پیدا نشده میدونم خیلی ناراحته فقط منظورم این بود قیافش ارومه خیلی

میگه پلیس چیزی بهمون نمیگه فقط میگه داریم تحقیقات انجام میدیم صبر داشته باشید

آن شالله پیدا بشه خیلی حالم بده خیلی. ببخشین شمارم اذیت کردم

من دختر با ادبی هستم. اما سر ملیتم با هیچکس شوخی ندارم.پس احترام کورد و نگه دار ❤️
2728
خب منم میگم قیافش ریلکسه دیگه عزیزم ویدیو رو دیدی ؟من اول فکر کردم بچه پیداشده بعدش تااخر نگاه کردم ...

ببخشید عزیز دلم اگه اشتباه متوجه شدم منظورتونو.   بله دیدم. 

آینده حتما" زیباست.🥰
ببخشید عزیز دلم اگه اشتباه متوجه شدم منظورتونو.   بله دیدم.

من یاشوهرم بودیم یکسره تو سرو کلمون میزدیم ازبس عصبی هستیم .منم منظور بدی نداشتم منظورفقط اشاره ب اروم بودن و ریلکس بودنش بود اینجور بهتره تا عصبی بودن

رفتید دانشگاه؟؟

بله عزیزم 

رفتم ثبت نام کردم و انتخاب واحدم کردم اما هنوز کتاباشو نگرفتم 

شما هم ترم اولی هستی درسته ؟

(چیزچیست) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کلمه ایست شگفت انگیز در زبان فارسی که میتواند جایگزین کلماتی دیگر شود.   
رفتید دانشگاه؟؟

واسه ما ۱۸ واحد خودشون گفتن بر میدارن 

اما من چون قبلا عمومیارو پاس کردم فارسی وزبانو برنداشتم 

اما نمیدونم چرا احساس میکنم مخم نمیکشه البته دارم به خودم تلقین میکنم 

شما کلاساشو میخای بری اگه نری اشکال داره ؟؟

(چیزچیست) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کلمه ایست شگفت انگیز در زبان فارسی که میتواند جایگزین کلماتی دیگر شود.   
واسه ما ۱۸ واحد خودشون گفتن بر میدارن  اما من چون قبلا عمومیارو پاس کردم فارسی وزبانو برنداشتم ...

من فارسیو زبانم برداشتم منم جفتشو پاس کردم قبلن

ن نری هم هیچ مشکلی نداره ولی باید بدونی. استاد چ منابعی رو گفته 

برا سلامتی نی نی ی صلوات مهمونم کن فداتشم🥰
من فارسیو زبانم برداشتم منم جفتشو پاس کردم قبلن ن نری هم هیچ مشکلی نداره ولی باید بدونی. استاد چ من ...

عه چرا پس از دوباره برداشی ؟.  

من رفتم صحبت کردم گفتن نمیخاد برداری تطابق دادم 

عزیزم شهریت کلا چقدر شد ؟

2706