2733
2734
عنوان

به سرم زده پاشم برم ورامین این بچه را پیدا کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2049 بازدید | 155 پست
همونی و بالا نوشتن میخواد برن پارک و خواهرش بر میگردد ب مامانش چیزی بگه تا بر میگرد دنبال خواهرش میگ ...

آن شالله زودتر پیدا شه خودشون به کسی مشکوک نیستن... احتمالا آشنا صداش کرده که رفته و اینقد زود ناپدید شده

من دختر با ادبی هستم. اما سر ملیتم با هیچکس شوخی ندارم.پس احترام کورد و نگه دار ❤️
عزيزم کلا دنبال مقصر ميگرديا الان به نظرم پيداشدنش مهمتره سرزنش کردن و قضاوت کردن اون بچه رو پيدا نم ...

من از شوک عصبی نمیتونم بخوابم باور کن از ترس دارم سکته میکنم اعصابم داغووونه داغون خیلی حالم بده

من دختر با ادبی هستم. اما سر ملیتم با هیچکس شوخی ندارم.پس احترام کورد و نگه دار ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره یه خانم دکترکه میگه تاحلاچندتابچه روبه خانواداشن بگرددونه گم شده بودن برده بودن ترکیه گفتع من با ...

ای وای بمیرم الهی... میگم چرا از هیپنوتیزم استفاده نمیکنن اینجوری خیلی راحت پیدا میشه..... میدونی صد درصد آشنا بوده که دنبالش رفته... چون اگه غریبه بود نمیرفت

من از شوک عصبی نمیتونم بخوابم باور کن از ترس دارم سکته میکنم اعصابم داغووونه داغون خیلی حالم بده

ميفهمم عزيزم منم حالم بده همش نگران بچه کوچيکاي دور و اطرافمم😞

2731
آن شالله زودتر پیدا شه خودشون به کسی مشکوک نیستن... احتمالا آشنا صداش کرده که رفته و اینقد زود ناپدی ...

ن بابا.خودشون ک  وضع مالیشون  معمولیه اونجور نیست ک پولدار باشن بخوان بخاطر اون بدزدنش بعدم هرکس بخاطر  هر چیزی دزدیده باشه باید حداقل ی چیزی بخواد در قبال بچه

ن بابا.خودشون ک  وضع مالیشون  معمولیه اونجور نیست ک پولدار باشن بخوان بخاطر اون بدزدنش بعد ...

تو رو خدا بگو هیپنو تیزم کنن حتما حتما پیدا میشه من دوست مامانم پسرش از خونه قهر کرده بود اینجور پیداش کردن

ميفهمم عزيزم منم حالم بده همش نگران بچه کوچيکاي دور و اطرافمم😞

اصلا فقط عکساشو دیدم موهام سیخ شد 

تو رو خدا بگو هیپنو تیزم کنن حتما حتما پیدا میشه من دوست مامانم پسرش از خونه قهر کرده بود اینجور پید ...

هر کاری بگی کردن هر چقدر ک  بگی خرج کردن ولی فایده نداشت.بیچاره مادرش میگه همش سه روز بود از شیر گرفته بودمش الان بچه ام غصه میخوره ک چرا ولش کردم الان بچه ام تشنه اش میشه

2738
هر کاری بگی کردن هر چقدر ک  بگی خرج کردن ولی فایده نداشت.بیچاره مادرش میگه همش سه روز بود از شی ...

الهی بمیرم خدا سر کافرم نیاره..... منکه دلم داره میترکه از غصه. هیپنوتیزم کارای تهرانی خیلی کارشون درسته بخدا. مطمئن باشن از پلیس هیچ آبی گرم نمیشه الان تموم محله شون باید بازپرسی میشدن. خدایا خودت رحم کن خیلی حالم بد شد

باز پرسی کردن ولی انگار بچه آب شده رفته تو زمین 

خیلی عجیبه.. خودشون هیچ حدسی ندارن.. انگاری بچه جادو شده

ی ویدیو از پدرش گذاشتن تو مجازی پدرش چ ریلکسه

هیچوقت این حرفو نزنین. یه ویدیو داره شاهین صمدپور در اینمورد حتماً ببینین. اون بنده خداها اشک چشماشون خشک شده.   

آینده حتما" زیباست.🥰
2706