2726
عنوان

به سرم زده پاشم برم ورامین این بچه را پیدا کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2043 بازدید | 155 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من درک نمیکنم واقعا یه بچه رو از پدرمادرش چطور میشه دزدید؟؟؟؟؟؟؟؟ 

سهل انگاری پدر و مادرش ببخیالیشون 

بهار بود و تو بودی و عشق بود و امید بهار رفت و تو رفتی و هر چه بود گذشت. امیرم عزیزترینم عشق جاودانی من دلم بینهایت برات تنگ شده زود به زود بیا به خوابم دوستت دارم برادر نازنینم خیلی جات خالیه..
دوست ندارم اینو بگم ولی من میگم به احتمال زیاد مرده 

غیر ممکنه اون جاده یی که اون رفته سمتش خیلی شلوغه و البته پر تصادف اما بخاطر همون شلوغی غیر ممکنه تصادف بشه و کسی نفهمه مطمئنا یکی بچه رو برداشته برده

😎😎😎
2728

اونوقت من چشم از بچه برنمیدارم همه میگن ولش کن کم لوسش کن😑اتفاق یبارمیشه

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
ی ویدیو از پدرش گذاشتن تو مجازی پدرش چ ریلکسه

والا مادرشم خوب ریلکسه من که مادرشو تو اون فیلم قبلیه دیدم اصلا باور نکردم ناراحتیشو به خودشم رسیده بود 

یه کاربر قدیمی از بند درومده 🤗

بیجایی افتاده دیگه.اگه دزدیده بودنش باید تاالان پیدا میشد☹

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
من تصوری از کانال آبی که شما میگی ندارم، میشه بگید چجوریه؟ ینی میشه زنده پیداش کنن؟

عزیزمم منم ندیدم ولی ن مگه میشه ادم از یه کانال اب سالم بیرون بیاد مثل رود خونس گلم داخل اینترنت من عکساشو دیدم

چرا نگفتی غم داری؟                                                               من تا دلت بخواد  بغل"  داشتم.....
اونوقت من چشم از بچه برنمیدارم همه میگن ولش کن کم لوسش کن😑اتفاق یبارمیشه

آره عزیرم به منم میگن دخترلوسه چون هرجامیرم فقط کنارخودمه😍

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
2706