2703
2553

زهرا را میگم دارم دیوونه میشم آخه این بچه کجاست چه بلایی سرش اومده چرا پیدا نمیشه

بهار بود و تو بودی و عشق بود و امید بهار رفت و تو رفتی و هر چه بود گذشت. امیرم عزیزترینم عشق جاودانی من دلم بینهایت برات تنگ شده زود به زود بیا به خوابم دوستت دارم برادر نازنینم خیلی جات خالیه..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
هنوز پیدا نشده؟ 😔

نه هنوز

بهار بود و تو بودی و عشق بود و امید بهار رفت و تو رفتی و هر چه بود گذشت. امیرم عزیزترینم عشق جاودانی من دلم بینهایت برات تنگ شده زود به زود بیا به خوابم دوستت دارم برادر نازنینم خیلی جات خالیه..

وای منم امروز بیادش بودم 

خدا به دل مادرش رحم کنه و صحیح سالم برش گردونه پیش خانواده اش 

❤️ کارن عشق مامانشه خدا جونم مواظب جوجه کوچلوم باش هزار بار ممنونم بابت این فرشته دوستداشتنی و زیبایی که بهم بخشیدی  ❤️

عزیز م یکی از همسایه های فامیل ماس انگار افتاده تو کانال دزد نبردتش دربه در تو کانال اب دنبالشن

چرا نگفتی غم داری؟                                                               من تا دلت بخواد  بغل"  داشتم.....
2706