1507
1411
عنوان

به سرم زده پاشم برم ورامین این بچه را پیدا کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1999 بازدید | 155 پست

مامانا، من جدیدن این سایت رو دیدم و ازش اسباب‌بازی خریدم

واسم یه کد تخفیف 25٪ فرستاده تا آخر آذر، خیلی خوبه، شمام بخرین

این کد تخفیفشه: hooyo-ni25

1473

خیلی سخته دنیا پر از این بچه های گمشده اس حتی فکر کردن بهشم وحشتناکه 

هلنایِ نازم هدیه ولنتاینیِ مامان💜تو تک چراغ دنیای منی...🌞 خانه ام، قلبم، چشمانم از نور وجود تو روشن اند ...😍 ناز دخترم تو زیباترین نغمه عاشقانه منی ❤            خیلیا امضامو میخونن این فکرو میکنن که روز ولنتاین اقدام کردیم واسه همین مجبور شدم اینو بگم که روز ولنتاین سز شدم دخترم ولنتاین دنیا اومده ... روز ولنتاین اقدام نکردیم دیگه نپرسین مرسی اه   
عزیز م یکی از همسایه های فامیل ماس انگار افتاده تو کانال دزد نبردتش دربه در تو کانال اب دنبالشن

من تصوری از کانال آبی که شما میگی ندارم، میشه بگید چجوریه؟

ینی میشه زنده پیداش کنن؟

1485
من درک نمیکنم واقعا یه بچه رو از پدرمادرش چطور میشه دزدید؟؟؟؟؟؟؟؟ 

سهل انگاری پدر و مادرش ببخیالیشون 

فرق روزهای خوب و بد زندگی اینه که روزهای بدرو همون موقع میفهمی اما روزای خوبو بعدها که خاطره میشه میفهمی...
دوست ندارم اینو بگم ولی من میگم به احتمال زیاد مرده 

غیر ممکنه اون جاده یی که اون رفته سمتش خیلی شلوغه و البته پر تصادف اما بخاطر همون شلوغی غیر ممکنه تصادف بشه و کسی نفهمه مطمئنا یکی بچه رو برداشته برده

😎😎😎

اونوقت من چشم از بچه برنمیدارم همه میگن ولش کن کم لوسش کن😑اتفاق یبارمیشه

میمونم کنارت درست مثل سایه ات😍 از امروز تا هروز تا اوووون بی نهاااایت😍 نمیگیره هیچکس جای خاکههه پاتو😍 نمیمیره این عشق قسم میخورم😍 تا روزی ک قلبم هنوز میزنه 😍تا وقتی ک جونی توی این تنه😍 تو روزای خوب تو روزای بد همیشه باهاتم قسم میخورم😍😍😍
1476
ی ویدیو از پدرش گذاشتن تو مجازی پدرش چ ریلکسه

والا مادرشم خوب ریلکسه من که مادرشو تو اون فیلم قبلیه دیدم اصلا باور نکردم ناراحتیشو به خودشم رسیده بود 

یه کاربر قدیمی از بند درومده 🤗
1508