1464
1411

زهرا را میگم دارم دیوونه میشم آخه این بچه کجاست چه بلایی سرش اومده چرا پیدا نمیشه

فرق روزهای خوب و بد زندگی اینه که روزهای بدرو همون موقع میفهمی اما روزای خوبو بعدها که خاطره میشه میفهمی...

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

1473
1432

وای منم امروز بیادش بودم 

خدا به دل مادرش رحم کنه و صحیح سالم برش گردونه پیش خانواده اش 

❤️ کارن عشق مامانشه خدا جونم مواظب جوجه کوچلوم باش هزار بار ممنونم بابت این فرشته دوستداشتنی و زیبایی که بهم بخشیدی  ❤️

عزیز م یکی از همسایه های فامیل ماس انگار افتاده تو کانال دزد نبردتش دربه در تو کانال اب دنبالشن

میشه واسه حاجتم یه صلوات مهمونم کنی✋دوست عزیز لطفا اگه میخوایی کارمو حرفو نقد کنی و دنبال دعوا کل کلی لطفا ریپلایم نکن چون حوصله ندارممم اگرم دنبال دعوایی هرچی ریپم کنی جوابتو نمیدم😊
1476
دوست ندارم اینو بگم ولی من میگم به احتمال زیاد مرده 

الهی بمیرم

فرق روزهای خوب و بد زندگی اینه که روزهای بدرو همون موقع میفهمی اما روزای خوبو بعدها که خاطره میشه میفهمی...

خدا به داد دل مادر وپدرش برسه 

توکه هفت پشت غریبه ای داری دیوونه میشی 

اونا چه دلی دارن 

وزن الان ۸۰کیلوگرم  شروع رژیم ۳۰مهر ۹۸تا ۶ماهآینده باید ۲۰کیلو کم کنم بدون برگشت .هرکی امضام روخونداز ته دل برام دعا کنه.به خدا از زندگی خسته شدم این بار رژیم بگیرم شاید بشه صدمین رژیمم هر بار ۷تا ۱۰یا ۱۶کیلو کم میکنم بعد برمیگرده 😭😭😭😭۱۲آبان وزن کردم شدم ۷۸/۴۰۰😍😍😍

منم الان داشتم دخترمو  میخوابوندم همش یاد مادر اون طفل معصوم بودم😧😢😢

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉
1331