2410
2553
عنوان

چ دوره زمونه ای شده

179 بازدید | 15 پست

من خیلی ساکتم از بچگی همین بودم کسی ازم سوال بپرسه جواب میدم باهرکسی هم صمیمی نمیشم اما خانواده شوهرم برعکس من فقط از یه دخترعمش خوشم میومد دختر امروزی و باحالی بود ازش تعریف میکردم باهاش حرف میزدم مجلسی اگه میشد و می‌رفتم الان دختر خالم پیام داد گفت ندا همون دخترعمه شوهرم تعریف جاریتو پیشم میکرد میگفت جاریش ماهه اما از تو اصلا خوشش نمیاد قلبم یهو گرفت 

و خدایی که اسپانسر تموم آرزوهای من است 💚💚 خدا جونم منتظر معجزه تو زندگیم هستم پس معجزه کن ای معجزه گر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

ینی دختر عمه شوهرت به دختر خاله خودت اینو گفته؟

بعید میدونم کسی همچین کاری کنه

اگرم انقد سطحش پایینه که این حرفو اونم به دختر خاله خودت گفته پس شما اشتباه میکردی راجع بهش

اینکه توقع داشته باشی مادرشوهرت باهات خوب باشه چون تو باهاش خوبی......مثل اینه که توقع داشته باشی گرگ تو رو نخوره چون تو اونو نمیخوری!
2714
ندا واقعا باورت میشه که این حرفها رو به دختر خاله ی تو بگه؟مگه دخترعمه شوهرت با دخترخاله ات نسبتی هم ...

همسایه ان

و خدایی که اسپانسر تموم آرزوهای من است 💚💚 خدا جونم منتظر معجزه تو زندگیم هستم پس معجزه کن ای معجزه گر
دخترخاله ات چه فتنه اندازه اصلنم گفته باشه مثلا گفتن این حرف‌به تو چه سودی برات داره؟

نصف شبی قلبم بگیره عصابم بهم ریخت

منم اخلاقم مثل توعه و توی خانواده همسرم که خیلی شلوع و اجتماعی ان کسی از من خوشش نمباد

بلاخره یکیو مثل خودم دیدم خوشوقتم

نصف شبی قلبم بگیره عصابم بهم ریخت

میتونم با اطمینان نود درصدی بهت بگم دروغ گفته

اعصابت برای چی خراب بشه؟

حتی یه درصدم اگه راست باشه اصلا چه اهمیتی داره کسی از فامیل شوهر ازتو خوششون بیاد یا نه

مهم همسرته عزیزم که دوستت داره دیگه

Instagram📷me_in_netherlands 
میتونم با اطمینان نود درصدی بهت بگم دروغ گفته اعصابت برای چی خراب بشه؟ حتی یه درصدم اگه راست باشه ...

وای مررررسی چ خوب گفتی مهم همسرمه که عاشقمه فدات بشم خدا خیرت بده

2706