1464
1411

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1436

حروف ابجد اسم و اسم مادر عشقم رو زد گفت همه بستس ولی هیچ سحر و جادویی نداره نگران نباش چشم زخم داره گفت دادگاهی داره باید بره دادگاه به زودی سربازیت رو میگفت گفت ی سفر هست که اون سفر براش خیلی خوبه و کارش درست میشه فک کنم سربازی باشه آقا

خدایا منو به عشقم برسون بچه ها دعام کنین😔😔😔💔💔💔💔

گفت بهش بگو ضامن کسی نشه در هیچ صورتی شراکتی نکنه همش بد میاره گفت چشم زخم زیاد داره به خاطر چشم مردمه و خودش هم تو کاراش کوتاهی میکنه یعنی اینکه کاراش به سرانجام نرسیده همه جا میگه و این هم مشکلشه گفت دعای مشکل کشا خوبه برای درست شدن کاراش ولی سحر و جادو و طلسم نداره

1449
گفت بهش بگو ضامن کسی نشه در هیچ صورتی شراکتی نکنه همش بد میاره گفت چشم زخم زیاد داره به خاطر چشم مرد ...

لامصب پیش بینی هاش خیلی دقیقن دمش گرم🤣😂🤣 ای خدا ای خدا 

وقتی آدما بدمیشن ، معجزه های خدا کم میشه ، چون دیگه آدم خوبی پیدا نمیشه ، ک بشه معجزه زندگی بقیه
هیچی نمیتونم بگم نشنیدی خدا نهی کرده این کارو

کارامون همش بسته بود و منم سرکتاب قرآنی باز کردم که ببینم طلسمی نیست با حرفا دوستای اینجا رفتم

1418
چرا مسخره میکنی؟؟؟

اخه ببین یه چیزای کلی گفته ک تو زندگی هرکسی اتفاق میفته اینکه برج ۷تموم لشه یا خرید داری یا کار خوب یعنی چی؟؟؟ هرچیزی میتونه باشه 

وقتی آدما بدمیشن ، معجزه های خدا کم میشه ، چون دیگه آدم خوبی پیدا نمیشه ، ک بشه معجزه زندگی بقیه
اخه ببین یه چیزای کلی گفته ک تو زندگی هرکسی اتفاق میفته اینکه برج ۷تموم لشه یا خرید داری یا کار خوب ...

اخه دادگاهی و سفر رو از کجا میدونست عزیزم؟من که نگفتم درا بستس خودش گفت 

اخه دادگاهی و سفر رو از کجا میدونست عزیزم؟من که نگفتم درا بستس خودش گفت 

سفر رو ک همه میرن خودت ب سربازی تعبیرش کردی .

الان شوهرت دادگاهی داره یعنی؟؟؟ دادگاه چی؟

سفر رو ک همه میرن خودت ب سربازی تعبیرش کردی . الان شوهرت دادگاهی داره یعنی؟؟؟ دادگاه چی؟

شوهرم نیست عزیزم دوستیم 

دادگاهی برای سربازی عزیزم دادگاه که نه پادگان و اون ساختمون ها اسماشو نمیدونم ولی

1469