2410
2553
عنوان

این لیست قیمت لیزر خوبه مناسبه ؟

351 بازدید | 16 پست

ﺍﺯ ﭘﯿﮑﺎﻥ ۵۷ ﮐﻪ ﯾﮏ ﭘﺴﺮ 5 ﺳﺎﻟﻪ ﮐﻨﺎﺭ ﺭﺍﻧﻨﺪﻩ ﻧﺸﺴﺘﻪ ﻭ ﻧﮕﺎﻩ ﻣﯽ ﮐﻨﻪ ﻧﺒﺎﯾﺪ ﺳﺒــﻘﺖ ﮔﺮﻓﺖ , ﻣﺎﺷﯿﻦِ ﺑﺎﺑﺎﯼ ﺍﻭﻥ ﺍﺯ ﻫﻤﻪ ﻣﺎﺷﯿﻨﺎﯼ ﺩﻧﯿﺎ ﺗﻨﺪﺗﺮ ﻣﯿﺮﻩ ...

گفتن بین ۴ تا ۶ جلسه حدودا نیازه

ﺍﺯ ﭘﯿﮑﺎﻥ ۵۷ ﮐﻪ ﯾﮏ ﭘﺴﺮ 5 ﺳﺎﻟﻪ ﮐﻨﺎﺭ ﺭﺍﻧﻨﺪﻩ ﻧﺸﺴﺘﻪ ﻭ ﻧﮕﺎﻩ ﻣﯽ ﮐﻨﻪ ﻧﺒﺎﯾﺪ ﺳﺒــﻘﺖ ﮔﺮﻓﺖ , ﻣﺎﺷﯿﻦِ ﺑﺎﺑﺎﯼ ﺍﻭﻥ ﺍﺯ ﻫﻤﻪ ﻣﺎﺷﯿﻨﺎﯼ ﺩﻧﯿﺎ ﺗﻨﺪﺗﺮ ﻣﯿﺮﻩ ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
بستگی به دستگاهش داره.خواهرشوهر  من کل بدن رو یه تومان میره. اگه تهرانی برو بیمارستان رازی ،عا ...

رازی میگن قبلا خوب بوده . الکساندرایت کندلاست

2714
بستگی به دستگاهش داره.خواهرشوهر  من کل بدن رو یه تومان میره. اگه تهرانی برو بیمارستان رازی ،عا ...

فول بادى تو رازى ميدونين هزينش چقدر ميشه ؟

سينه ام دكان عطاريست... دردت چيست؟!
رازی میگن قبلا خوب بوده . الکساندرایت کندلاست

خواهرشوهر من خیلی رو این چیزا حساسه،بعد از کلی تحقیق و پرس و جو رفت بیمارستان رازی گفتن 4 تا 6 جلسه لازمه ،فعلا 3 جلسه رفته ،خیلی هم راضیه پوستش هم یه درجه روشن تر شده.

من خودم ماه دیگه میخوام برم

فول بادى تو رازى ميدونين هزينش چقدر ميشه ؟

یه تومان عزیزم.

البته اولین جلسه یه تومانه،ولی جلسات بعدی بستگی به تعداد پالت ها داره،اگه کمتر از مقداری ک گفتن باشه هزینه هم کمتر میشه،خواهر شوهر من جلسه دوم 900 داد

من یه زمانی دوس داشتم لیزر کنم ولی پشیمون شدم دیگه دوس ندارم

چرا پشیمون شدی؟

2706