2726

سلام شبتون بخیردوستان،من تخمدانpcoهستم این ماه ازشب سوم پری شبی دوتا لتروزول خوردم روز۱۲هم رفتم سونوفولیکول۲۱داشتم که دکتربهم دوتا امپول دادکه همونروززدمو همون شبوفرداشبش اقدام بودم،الان یکی دوروزه سینه هام سفت ودردناکن یکم معده ام دردمیکنه که قبلا سابقه نداشتم،بچه ها کسی میدونه اون دوتا آمپول چی بودزدم؟کسی سابقه داشته؟؟نتیجه بی بی چک کی معلوم میشه؟امشب عضله پشتم گرفته به شدت دردمیکنه،چیکارکنم؟؟

خب لزوما با اولین اقدام باردار نمیشی. استرس نداشته باش. منم pco   داشتم. ولی بدون قرص و امپول باردار شدم. صبور بلش دختر خوب

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

آمپول آزادسازی تخمک بوده.ان شاءالله ک بارداری اما تا موعدت صبر کن 

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.

به منم آمپول hmg داد سه تا زدم یک شب درمیون هم اقدام بودم. آخرای ماه معده م خیلی درد میکرد سینه هام وحشتناک درد داشتن.روز پریود بی بی چک زدم خط کمرنگ افتاد. دوروز بعدش آزمایش دادم مثبت شد بتام هم۴۲ بود

به منم آمپول hmg داد سه تا زدم یک شب درمیون هم اقدام بودم. آخرای ماه معده م خیلی درد میکرد سینه هام ...

خداروشکرعزیزم ان شاءالله نینیت سلامت بیادتوبغلت

خداروشکرعزیزم ان شاءالله نی نیت سلامت بیادتوبغلت

مرسی عزیزم. امیدوارم شما هم به آرزوت برسی

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰
2706