2410
2553
عنوان

چن جمله حرف دارم

178 بازدید | 15 پست

بچه ها من ۲۵ سالمه .... امروز همیجور همکارا گفتن چرا شوهر نمیکنی گفتم قسمت نیست هر چی خدا بخاد بعد یکی از همکارا اومد گفت فلانی من ی سید میشناسم بختتو وا کنه سر ۱ هفته شوهر کنی باید با هم بریم ی شهز دیگ ببینمش .... ب عقاید همه تون احترام میذارم ولی واقعا چی میشع ک ی عده فک میکنن چن تا ادم رمال و دروغگو میتونن جای خدا و بعد من تصمیم بگیرن. اگ خدا صلاح بدونه من شوهر میکنم اون یکی مادر میشه بکی دیگ میره سرکار....

بعدم مگ هر کی شوهر نمیکنه خواستگار نداره خب نمیشه ادم ب هر دلیلی نخاد شوهر کنه خدایی دله دیگ میشگنه مواظب رفتارهامون باشیم گاهی ی حرف ی جمله ممکنه ساعت ها طرفو ببره تو فکر همین.... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
همون خدا توی قرآن حرفشو زده عزیزدلم

اون اسمش جادو استش گلم

و جادو گر بودن قبلنا

اینطور ک مشخصع زن سلیمان با جادو مرده درستیشو نمیدونم

ولی الان جادوگر کجا بوده اخه

برا سلامتی نی نی ی صلوات مهمونم کن فداتشم🥰
2714

ینی واقعا تو همه چیتو میسپاری دست خدا مثلا دعا نمیکنی خدایا این موقعیتو برام جور کن خدایا اینکارو برام بکن یا مثلا دعا نمیکنی ؟ فقط اماما و پیامبرا بودن ک خواستشون خواست خدا بود ، حالا دعارو میدونم تأثیرم داره ولی شنیدم گناهه

اون اسمش جادو استش گلم و جادو گر بودن قبلنا اینطور ک مشخصع زن سلیمان با جادو مرده درستیشو نمیدونم ...

عزیزم نقش خدا پس چی بوده که جادوگرا هرکاری میخواستن میکردن؟؟

بخدا حرفامون اصلا ربطی به هم نداشتن😂😂😂

بِسمِ رَبِّ چشمهایَش

تا شوهر نداري همينه ميان ميگن چرا شوهر نميکني مگه خواستگار نداري مگه بختتو بستن مگه جادوت کردن نامزد کردي ميان ميگن چرا عروسي نميکني اخي پول ندارين عروسي بگيرين ديگه کي ميخاين برين سرزندگيتون رفتين سر زندگيتون چرا بچه نميارين نکنه بچتون نميشه نکنه شوهرت خوب نيس.... اکثرن همينن فضول و زخم زبونزن

میشه برای حاجتم ی صلوات بفرستید😍😍مرسی❤️
ینی واقعا تو همه چیتو میسپاری دست خدا مثلا دعا نمیکنی خدایا این موقعیتو برام جور کن خدایا اینکارو بر ...

خب من چرا خودم دعا نکنم ؟ برم پیش ی ادم دیگ مگ خدا خدای همه مون نیست صدای همه مون میشنوه . این رمال ها فقط دروغ و حقه ان و جیب ما رو خالی میکنن 

خب من چرا خودم دعا نکنم ؟ برم پیش ی ادم دیگ مگ خدا خدای همه مون نیست صدای همه مون میشنوه . این رمال ...

چرا ولی شما گفتی شاید اگه خدا صلاح بدونه من شوهر میکنم ، مطمئن باش اگ خدا اینطوری صلاح بدونه ولی تو دعا کنی و از اجابتش مطمئن باشی ازدواج میکنی 

2706