2733
2734
عنوان

مامان ملیکا تاپیک اینجا رو گذاشته پیجش

| مشاهده متن کامل بحث + 2554 بازدید | 32 پست
واقعا ؟ 😐😐😐واسه چی فحش دادن بهش؟مرده مگه میتونه خود نمایی کنه عجب 😐😐😐😐

گناه داره من دلم برا مامانش میسوزه

❤️خدایا من ایمان دارم به اینکه هرکه دلش هوایی تو شود تو هوایش را داری❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درخواست میدم قبول میکنی ..کارت دارم 

باشه عزیزم

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋
2731
😐 من فقط  اینستا مامان اگرین رو هیچ وقت درک نکردم از تشیع جنازه شوهرش لایو گداشت 😑بعدم که دید ...

من هنوز میگم چقدر راحت کنار اومد 

دیدم که برنداشت کسی نَعشم از زمین......خود نِعش خود به شانه گرفتم گریستم...🦋🌧🌧

همبازی بچگی هم بودیم وقتی خونشون چهاراه مسجد فاز ۴ بود دختر واقعا خوبی بود.اسطوره نشده فیلیمای بیمارستان خاله و مادرش میزاشتن که باعث معروفیتش شد تو اینستا.خدا رحمتش کنه واقعا دختر خوش قلبی بودش.

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺
2738
اصلا ملت ما اکثرشون درک ندارن

یه حرفایی بهش میزنن من دلم آتیش میگیره خب مامان اونم داغ براش سنگین بوده اینجوری خودشو خالی میکنه حالا بذارن به دخترش بگه اسطوره چی میشه😢😢اگه اینجور اروم میشه چه عیبی داره ضرری که برا کسی نداره

همبازی بچگی من بود وقتی خونشون چهاراه مسجد فاز ۴ بود دختر واقعا خوبی بود.اسطوره نشده فیلیمای بیمارست ...

واقعا؟ اره ازش معلومه مهربونه

من هنوز میگم چقدر راحت کنار اومد 

عزیزم قطعا راحت کنار نیومده ولی از پشت گوشی اینطوری دیده میشه الان خیلیا با مجازی خودشونو اروم میکنن . ما یه فامیل داریم شوهرش 4 سال با سرطان جنگید ولی فوت شد بعد 4 سال همسرش همون روزی که شوهرش فوت شده بود پست گذاشت در مورد غصه اش یعنی من میشناسمش میدونم این زن چقدر داغونه چقدر ترک دنیا کرده ولی دوتا دختر داره بخاطر اونا نفس میکشه و اینطوری با مجازی خودشو اروم میکنه

من اگه شوهرم میمرد اینستارو حداقل تا چهلمش ترک میکردم نه که هفتمش پست مسابقه بدارم با عکس عروس ...

والا آدم تعجب میکنه بیچاره شوهره ک مرد

من بیشتر دلم سوخت 

عزیزم قطعا راحت کنار نیومده ولی از پشت گوشی اینطوری دیده میشه الان خیلیا با مجازی خودشونو اروم میکنن ...

آخه اون هنوز چند روز گذشته مسابقه گذاشت 

بعدم گفت بخاطر دخترم خجالت می کشم ناراحتی کنم 

واقعا بعضی کارهاش تعجب داره 

شوهرش جوون بود و سالم

واقعا؟ اره ازش معلومه مهربونه

اره عزیزم بچه فاز ۴ کرجه تا وقتی راهنمای بود من ازش خبر داشتم دیگه ما از اون محل رفتیم خبری ازش نداشتم تا وقتی شنیدم فوت شده.خیلی دختر مهربونی بود داغ فرزند سخته مخصوصا اینکه تک فرزند باشی مطمنن کلیپ هایم که شیوا مادرش میزاره برای جلب توجه و..نیست وگرنه هر مادری حاضره دنیاشو بده فقط بچه اش زنده باشه

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺
2706