2703
2553
عنوان

خانوم صورتی ام😊

360 بازدید | 32 پست

سلااااام.  خوبین😊

وای خیلی وقته نمیومدم سایت . کی منو یادشه؟؟😂😂😂

👶پسر پسر قند و عسل...خــدای بزرگم ی دنیا ممنونم .ازت میخوام مواظب گل پسرم باشی و سالم بزاری بغلم 😊... الحمدالله

من من

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من نمیشناسمتون سلام الان آشناشدیم😄

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
2456
2714
من یادمه پس خدارو شکر بالخره نی نی دار شدی

بله .خداروشکر با هزار جور سختی بالاخره شد😊

👶پسر پسر قند و عسل...خــدای بزرگم ی دنیا ممنونم .ازت میخوام مواظب گل پسرم باشی و سالم بزاری بغلم 😊... الحمدالله
بله شکر خدا. ۶ ماهشه پسرم😍

خداروشکر خیلی خوشحال شدم 

من همون سالی ک باردار بودم شما هم باردار بودی و خارج رحمی شد و.... چندبار یادم افتاد بهت، اسمتو سرچ کردم ببینم تاپیک نینی دار شدن زدی یانه

2706