1619
1632
عنوان

خانوم صورتی ام😊

219 بازدید | 32 پست

سلااااام.  خوبین😊

وای خیلی وقته نمیومدم سایت . کی منو یادشه؟؟😂😂😂

👶پسر پسر قند و عسل...خــدای بزرگم ی دنیا ممنونم .ازت میخوام مواظب گل پسرم باشی و سالم بزاری بغلم 😊... الحمدالله

من فقط ی پلنگ صورتی یادمه😓

🌈رَ‌بِّ لاتَذَرْنی فَرْداََ وَ أَنْتَ خَیرُالْوارِثینَ👪بهاربازم بیا عشقوبیارش بده هر👶نی نی👶رودست مامانش😢جان مادر نمیای؟بیا ک عید۹۹رو باتو جشن بگیریم😢بیاک دنیاموب پات بریزم😢

اگه دنبال محصولات طبیعی برای پوستتون میگردین 

ما رو دنبال کنید

1522
1614
من یادمه پس خدارو شکر بالخره نی نی دار شدی

بله .خداروشکر با هزار جور سختی بالاخره شد😊

👶پسر پسر قند و عسل...خــدای بزرگم ی دنیا ممنونم .ازت میخوام مواظب گل پسرم باشی و سالم بزاری بغلم 😊... الحمدالله
بله شکر خدا. ۶ ماهشه پسرم😍

خداروشکر خیلی خوشحال شدم 

من همون سالی ک باردار بودم شما هم باردار بودی و خارج رحمی شد و.... چندبار یادم افتاد بهت، اسمتو سرچ کردم ببینم تاپیک نینی دار شدن زدی یانه

1432
عضو جدیدی برا همین😂😅

ن بابا تقریلا دوسال خاننده خاموش بووودم هر شبو هرروز  ولی اصلاا هیشکی یادم نمیاد از وقتیم ک عضو شدم با چن نفر دعوا کردم همش میگم نکنه با کسی ک حرف میزنم قبلا دعوا کرده باشم یادم رفته   باشه احه چنبار پیش اومده با کسی ک بدو بیراه به هم گفتیم بعدش انقدد صمیی حرفیدیم ک  نگوو  بعدا فهمیدیم ک هرچی از دهنمون دراومده بود ب هم گفتیم😂

سنگ شانس من ... سنگ توالته😒
خداروشکر خیلی خوشحال شدم  من همون سالی ک باردار بودم شما هم باردار بودی و خارج رحمی شد و.... چ ...

قربانت.ارا ی بار خارج رحمی شد و خزار جور دردسر😅 ایشالا خدا بچتو برات نگه داره❤

پسرت بینی کیپ میشد خوب شد استاتر؟

تقریبا ۹۰ در صد خوب شده. اون ۱۰ درصدشم نفس کشیدنش صدا میده از بینی برا اونه.

ولی خدارو هزاران بار شد خیلی بهتر شده

1628