1464
1411

تا صبح سکته میکنم فرض کن خوابم شب ساعت سه یه دفعه بابام صدای ترسناک درمیاره باور کنین ببخشیدا از ترس خودمو خراب میکنم😭

اگر دنبال یه سیسمونی  خاص و یا اکسسوری های اتاق کودک شیک با  قیمت  باور نکردنی  هستی  

حتما  به  جیک  جیک  سر بزن

1473

😂😂😂😂ببخشید خندم گرفت اخه خیلی عجیبه مگه تونل وحشته

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀
8

😂😂😂 پدر منم گااااهی اوقات اینجوری میشه

خواب میبینه یهو با صدای بلند ناله میکنه و بعدشم داااد میزنه😂

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلیلِ خوشبختیم: 💙پسرم💙  نفسم: 💙پسرم💙 عمرم: 💙پسرم💙 وجودم: 💙پسرم💙 قلبم: 💙پسرم💙 تموم زندگیم: 💙پسرم💙 باوجودِ پسرم، دردونهء وروجــَکــَم ، که یه تار مویِ نازِش به تموم دنیا می‌ارزه ، خوشبخترینِ عالـــَــمـــَـم💙 👶  تیکر تولد داداشِ گل‌پسرم😍👶 خدایا شکرت بابت دوتا دسته گل زیبایی که بهم هدیه دادی💙
1474

حالا من اگه خواب باشم خواهرم میاد برق رو روشن میکنه بالای سرم و صدم میزنه اصلا مهم نیست من خوابم و باید فردا برم کلاس ولی اگه من این کار رو کنم به خدا مامانم ولم نمیکنه کلا بین بچه هاش زیادی فرق میزاره

اعتقادات هر کسی مثل مسواکه خواهشا به زور تو حلق بقیه نکنین!
1457