2733
2734
عنوان

میخام بچه بیارم.خونه ام ی خوابه

| مشاهده متن کامل بحث + 1118 بازدید | 114 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم مجبور نیستی خودتو تو خرج بندازی مگه دهه های قبل که خیلی چیزا رو نداشتن بزرگ نشدن بخدا خیلی از این وسایل حتی یکبارم استفاده نمیشه ولی بخاطر تجمل و چشم و هم چشمی لذت دوران بارداریت باید تو استرس تهیه این وسایل بگذره و بیشتر برای همسرت به جای شوق باید فکر و خیال داشته باشه همش خدا رو خوش نمیاد 

2731

پارتیشن بگیر یه قسمت پذیرایی یا اتاق خوابتون بذار 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 

منم خونه ام تک اتاقه بود تخت و جمع کردم و وسایل و کمد و...اینا پسرمو چیدم حالا وسط این کمبود جا بگو شوهرم چی خریده بود حوض توپ بزرگ یعنی دیدم غش رفتم از خنده گفتم پدر اینده این چیه گفت دیدم دلم خواست بچه ام داشته باشه الان خدا رو شکر دوتا اتاق داریم

تو چند سالگی فهمیدی تاب تاب عباسی نیس تاب تاب هم بازی هست 😂😂😂
2738

منم خونم یه خوابه ولی تخت وگهواره نخریدم،فقط کمد و سرویس کالسکه با یکم اسباب بازی ک توکمدش جابشه و لباس و...همشوهم‌چیدم تواتاق خودمون رو تخت خودم بعدم که مهمونی تموم شد همشو جمع کردم گزاشتم رو سقف کاذب 

اگه مادرت میخوا سیسمونی بگیره بگو پولشو بده طلا برات 

یا حساب باز کنه بچه تا ۳ سالگی اصلا چه میدونه اتاق و وسایل چیه بعدش ان شاالله یه خونه بزرگتر میخرین بچه بیاد روزی خودشو میاره نترس

برای  تعجیل در امر  فرج آقا امام زمان  صلوات 

چیزهای ضروری رو بخر.اونایی ک استفاده شو هستن رو فقط بخر.مختصر و مفید

سرویس چوب هم ک برای نوزاد و حتی کودک کاربردی نیست خیلی بنظرم.حالا شما هم ک جاشو نداری و هم میتاجری بنظرم میتونی نخری

ان شاءالله هم صاحب خونه شید و هم صاحب نینی😍

2706