2726
عنوان

موهامو پسرونه بزنم زشته؟ 🙄

582 بازدید | 37 پست

بچه ها شوهرم مو کوتاه دوستداره 

چند وقتی بود میگفت برو موهاتو پسرونه بزن قشنگه منم میترسیدم عروسی چیزی بشه نمیرفتم موهامو بزنم🙁

الان 2 ماه پیش دخترم شپش گرفت 😥

الان اون خوب شده تو موهاش چیزی نیس براش پسرونه کوتاه کردم خداروشکر تموم شده

ولی امشب یکی تو موهای خودم پیدا کردم حالا چیکار کنم؟ 

دخترم دوباره نگیره؟ 

بچه شیر هم دارم😥

برم موهامو پسرونه بزنم؟ 

اگ عروسی چیزی شد چی؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

حالا عروسی بشه چه اشکالی داره موهاتون پسرونه باشه ؟ گذشت اون قدیما که همه موی بلند دوست داشتن الان کوتاه مدل دار مده 

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘

کلاه گیسو واسه چی ساختن برو بزن😄😄😄بزن منم اوایل میگفتم اگه بهم نیاد چی شوهرمم مو بلند دوست داشت بعد زایمانم رسیدگی سخت شد پسرونه زدم الان دوساله همش پسرونه میزنم شوهرمم میگه خیلی بهت میاد ینی همه میگن

بچه شیر ددارین؟😐😐😐✌🏻

😂😂😂 منم یه بچه فیل دارم تو خونمون 

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘

بزن بابا من الان چند ساله دارم موهامو کوتاه میکنم عروسی هم باشه مرتب میکنم یه تل خوشگل میزنم قشنگ میشه.تازه مجبور نیستی پول آرایشگاهم بدی😂

هنوزم وقتی میخندی دلم از شادی میلرزه...
2706