1464
1459
عنوان

حرف زدن کودک

160 بازدید | 21 پست

دخترم چهارده ماهشه همه حرفارو میفهمه 

و هرچی بگم انجام میدم و حرفاشو به من متوجه میکنه 

اما بهش هرکلمه ای میگم نمیگه 

فقط دد و تاب و نه رو میگه 

خیلی نگرانم .

چیکار کنم 

زوده براش خب، همون حد کافیه

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام مامانی! خوبی عشق مامان؟ بالاخره از خدا اجازتو گرفتی و اومدی تو دلم؟ منو بابایی رو خیلی خوشحال کردی مامانی، بیصبرانه منتظرتیم نفس من، بهم قول بده دوباره دلت بالهای قشنگتو نخواد که بخاطرشون دوباره بذاری بری، وقتی اومدی بابایی برات دوتا بال خوشگل میخره باهاشون بازی کنی، بهت قول میدم ،فقط تو نذار برو،باشه؟؟  راستی به دوستای کوچولوت گفتی ماماناشون منتظرشونن؟ گفتی زوده زود اجازشونو از خدا بگیرن و برن تو دل ماماناشون؟؟ اگه اومدن بهت سر بزنن حتما بهشون بگو ، آخه ماماناشون خیلی بی تابشونن، مواظب خودت باش فندق من، منو بابایی هم حواسمون بهت هست، هرچی خواستی به من بگو بگم بابایی بخره باهم بخوریم😋😋 دوست دارم  ❤❤

کم کم بحرف میاد عجله نکن

شاید میان اینهمه نامردی .....باید شیطان راستاایش کرد 🖤...........چون دروغ نگفت ......جهنم را به جان خرید .....ولی تظاهر به دوست داشتن ادم نکرد 👍......................................هیچ مترسکی را شبیه گرگ نساختن ...شبیه خرس و پلنگ هم نساختن ...................به گمانم ترسناک تر از ادمیزاد نیافتن 👊

اگر دنبال یه سیسمونی  خاص و یا اکسسوری های اتاق کودک شیک با  قیمت  باور نکردنی  هستی  

حتما  به  جیک  جیک  سر بزن

1473

پسر منم 14ماهش  هیچ کدوم از کارایی 

ک تو میگی روهم نمیکنه

پسر کوچولوم میدونی واسه اینکه خدا تو رو ب ما بده من و بابا چه روزهای سختی داشتیم اما هردومون امیدمون به خدا از دست ندادیم.عزیزم الانم تو رو ب خدا میسپاریم .سلامت باشی و سلامت پیش ما بیایی

دختر منم 18ماهشه بله و بابا و مامان و نه و دوغ و اینارو میگه فقط..زیاد خوب حرف نمیزنه نگران نباش باهاش کارکن

خداوند کرم ابریشم را به پروانه🍄دانه ی شن را به مروارید🍄تکه زغالی را به الماس تغییر میدهد🍄اگر زمان به سختی گذشت🍄و تحت فشار بودی 🍄او بر روی تو نیز کار میکند ...
1334

خب شایدزود هنوز دخترمن دوسال چهارماهشه کامل حرف میزنه مثلامیکه مامان به ابجی بگو پاستیلشو نصف کنه به منم بده .بعضی یچه ها دیر حرف میزنن

اغااااا منظورم از بنگ(بنگ بنگ تفنگه) اهل دلا اشتباه نگیرید😁🍀

دختر من س سالشه نگران نیستم اونوقت شما 

بچه استا زود پز که نیس عزیزم خیلی وقت داره الکی نه ب خودت استرس بده نه بچه گلت 

ان شاالله خدابراتون حفظش کنه❤❤

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔
1476

نگران نباش گلم

نی نی منم 14 ماهشه ولی مثلا بهش میگی پیشی چی میگه: میگه میو

بگی بعبعی چی میگه: میگه بع 

کلاغ و اسب و خروس و نی نی پیشی هاپو گاو و بق بقو. رو میدونه و حلزون و عنکبوت و مثلا بلده بگه گردو

شاید روش آموزشت صحیح نیس. چون اگه میفهمه پس دیر بحرف نمیاد نمیدونه که باید بگه

خوب بودن و شاد زیستن، هنر بزرگیه🧚‍♀️💃🕺💋👄🧚‍♀️

حالا دغدغه ي من اينه كه چرا دخترم وقتي دوتا دندون پايينو بعد دوتا بالا رو دراورد دندونه بعديش دوتاي پايين كنار اون دوتا رو دراورد 

مگه بعديش بالايي نبود؟

ازباران مهربانترنداشتيم،بيشتركه باريد؛عين مصيبت شد...محبت بيش ازحد،مصيبت ميشودجانم؛مصيبت...
1457