2726
اضافه کردنهامون شبیه

ایشالا که کم کردنم هم شبیهت باشه

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ایشالا فقط خیلی زوده حتی برا رعایت کردن

آخه خیلی بدفرمم 🙁

یعنی ۲۰۰۰ تا کالری کمه به نظرت؟

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
تازه شروع کرده بودم دوباره داره ارادم سست میشه 😞🙁

بیا اینجا مام تازه شروع کردیم دقیقا یک هفتس دور همی ب هم انرژی و امید میدیم واسه ادامه ی رژیم توهم بیا دوس داشتی

https://t.me/joinchat/BOF_VxT6Ormwi-Wdyq_Zgg

میشه لطفا واسه سلامتیم و سالم بودن آزمایشام ی صلوات مهمونم کنید. خیلی احتیاج دارم😔ممنون خواهر گلم                         اگر مستاجری بعد از هر نماز ۱۴ بار بگو یا جواد و یا بعد از نماز صبح یا نماز ظهر ۷۰ مرتبه تا ۴۰ روز  آیه ی ۲۹ سوره ی مومنون رو بخون .سر نمازات منو هم یاد کن😘
آخه خیلی بدفرمم 🙁 یعنی ۲۰۰۰ تا کالری کمه به نظرت؟

قطعا کمه.بدنت هنوز آماده نیست و هزارجور مشکل پیدا میکنی.منم بد فرم بودم و تا ۸ماهگی کاری نکردم که اگه تجربه الانمو داشتم از یکسالی دخترم شروع میکردم

برای شادی روح مامانم یه صلوات میفرستین؟ممنونم
تازه شروع کرده بودم دوباره داره ارادم سست میشه 😞🙁

من جمعه شب خونم مهمون داشتم عروس پاگشا با کلی غذاهای مختلف و رنگارنگ دستم سمت هیچ کدومشون نرفت البته من رژیم نیستم سالهاست شبا سالاد میخورم حتی سالادم نخوردم

شل کن سفت کن نکن قوی باش اراده کن ادامش بده تو میتونی

در تاریخ9/9/99بهترین اتفاق زندگی من افتاد🙏🌺
اگه همت کنی ماه اول ۵تا میای پایین اون ده تا هم سه ماه

خیلی ممنونم برای شادی روح مامانتون ۳۰ صلواتم‌ هم فرستادم😘

مااز طبقه پایین جامعه نیستیم این جامعه اس که چند طبقه روما ساخته  
قطعا کمه.بدنت هنوز آماده نیست و هزارجور مشکل پیدا میکنی.منم بد فرم بودم و تا ۸ماهگی کاری نکردم که اگ ...

من آخه خودمو ول کنم خییییلیییی میخورم 

باید اندازه شو بدونم . بنظرت چند تا بخورم خوبه؟

2706