2737
2734
عزیزم خیلی زوده برا رژیم لاغری من بچم ۸ماهش بود شروع کردم به رژیم گرفتن تا الان حدود۲۱کیلو کم کردم ا ...

رژیم که نمیشه اسمشو گذاشت من روزی حدود ۱۸۰۰ تا ۲۰۰۰ کالری میخورم ولی همینکه مواظبم چون شیر میدم کم کردم

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم خیلی زوده برا رژیم لاغری من بچم ۸ماهش بود شروع کردم به رژیم گرفتن تا الان حدود۲۱کیلو کم کردم ا ...

رژیمت چی بوده؟

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
2728

من قبل بارداری ۶۸ 

بعد از زایمان ۹۰ 😑

2738
2706