2737
2734
عزیزم خیلی زوده برا رژیم لاغری من بچم ۸ماهش بود شروع کردم به رژیم گرفتن تا الان حدود۲۱کیلو کم کردم ا ...

رژیم که نمیشه اسمشو گذاشت من روزی حدود ۱۸۰۰ تا ۲۰۰۰ کالری میخورم ولی همینکه مواظبم چون شیر میدم کم کردم

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم خیلی زوده برا رژیم لاغری من بچم ۸ماهش بود شروع کردم به رژیم گرفتن تا الان حدود۲۱کیلو کم کردم ا ...

رژیمت چی بوده؟

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
2731

من قبل بارداری ۶۸ 

بعد از زایمان ۹۰ 😑

2738
2706