2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب ابرو را اگه کاریش نداشته باشی میشه مثل گلشیفته فراهانی ..زیرشم تمیز کرده... اصلا ناهنجار نیست که ...

اصلا من درباره اون خانم فراهانی نظر ندادم دوست عزیز اینکه ی خانوم ایراد بگیره ی آقا تایید کنه هم دلایل زیادی میتونه داشته باشه از حس و نظر واقعی تا خیلی دلایل دیگه😅😅😅

من اگر دقت کنید گفتم لیفت ابرویی ک تارهای بلند داره.

هرچند من ب شخصه از ابروهای گلشیفته خوشم نمیاد اصلااااا ولی این اسمش سلیقس اما نظرم درباره لیفت ن

درباره اینکه گفتید بیا ثابت کن راستش اول خندم گرفت چون ظاهرا فکر کردید به فرد خاصی ک مورد علاقه شماس خرده گرفتم و ناراحتتون کرده .

اصلا مساله مهم و اثبات کردنی نیس حرفتونم عجیب واقعیت! این بهرحال نظر منه شاید یکی دوس داشته باشه تارای ابروش بلند باشه بره لیفت هم کنه  ک خب مبارکش ولی بنظر من دقیقا چهره رو مضحک و ترسناک میکنه چون انرمال.

ب احترام اینکه دیدم سو برداشت کردید از پستم ریپلای کردم وگرنه اصلا موضوع مهمی نیس منم سعی ندارم نظرمو ب کسی ثابت کنم ولی کماکان حرف و نظر شخصیم همونه ک گفتم.

موفق باشید 

...
2728
اصلا من درباره اون خانم فراهانی نظر ندادم دوست عزیز اینکه ی خانوم ایراد بگیره ی آقا تایید کنه هم دلا ...

خب مشحص شد ، که سلیقه ی شماست .خودتونم گفتید.منم میخواستم همین به خودتون ثابت بشه دیگه .که ثابت شد .ممنون که نقد پذیرفتی و قبول کردی و گفتی سلیقه شماست .منم دنبال همین بودم

موفق باشید

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

به نظرم هیچی خز نیست انقدر این خز مد کردن هیچکس نمیتونه لباس پارسال بپوشه شاید کسی نمیتونه اون چیز,هایی که میخاد,بخره کااش این خز نبود 

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 
اصلا من درباره اون خانم فراهانی نظر ندادم دوست عزیز اینکه ی خانوم ایراد بگیره ی آقا تایید کنه هم دلا ...

راستی لاریسا جان، من وقتی میگم ثابت کنید ، این یه مدل "استفهام انکاری " هستش...یعنی چیزی که شما نمیتونید ثابت کنید و منم نمیتونم ثابت کنم را با سوال میپرسیم ، که مشخص میکنه کسی قادر به اثباتش نیست.

مثلا شما میگید "مضحکه" .خب این مضحک بودن نظر شخص شماست .من نظرات پسران را دیدم که مضحک نبود .نظر دختران زیادی را دیدم که مضحک نبوده براشون(مثالش همین کاربر دارکوب و خود من).پس وقتی در یه بحثی ، شما مضحک بودن را نتونی به عموم نسبت بدی(چون الان مثال نقضش را برات زدم دیگه) ، یهنی قضیه مضحک بودن عمومی و یا خز بودن عمومی (هر چی اسمشا بذاری) ، عمومی نیست و نظر شخصی شماست...

مثال نقض وقتی تعدادش زیاد بشه (پسران زیاد ، دختران زیاد ، علاقه مندان زیاد) ، یعنی اینکه برای اون افراد قشنگی و جذابیت داشته دیگه برای شما نداشته ...

گفتم بحث را براتون باز کنم چون متوجه مثالم و سوالم نشده بودین.گویا منم متوجه نشدم که نظر شخصی دادید.فکر کردم عمومی میگید.خب عذر میخوام ...همون اولش میدونستم نظر شخصی خودتون را میگید اصلا وارد بحث و استفهام انکاری و اثبات نمیشدم عزیزم

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺