2410
2553
خیلی بده که اینطوری باید ها و نباید ها رو تعیین میکنیم خیلی بده که به پوشش دیگران و علایق دیگران می ...

پوشش از قدیم تا جدید مال دو چیزه

یک حفظ بدن از سرما و گرما و آسیب های محیطی

دو زیباتر نشون دادن زیبایی ها و پوشوندن عیوب بدن

علم طراحی لباس هم واسه همین یک علمه که به تناسب عر فرد لباسی که زیباتر دیده بشه رو نشون بده و راهنمایی کنه

اینکه یک فرد ندونه چه چیزی منلسبش هست و چه چیزی براش نامناسبه یعنی ندونه چه چیزی زیباترش میکنه وه چیزی زشت ترش میکنه یک نوع بی کلاسیه

به مجرد اینکه دکلته مده آیا ننه بزرگ منم بابد بپوشه چون فقط دلش میخواد؟؟؟

نه

شعور اینجا باید داخل بشه و بهش حکم کنه که من اگر این لباس رو بپوشم زیباتر دیده نمیشم ولی اگر لباسی بپوشم که بازوهای چروک و لاغرم دیده نشه  خیلی خیلی بهتره

اصل به وجود اومدن کرم پودر هم همینه که شما زشتی هارو بپوشونی

اگر عیوبی جایی هست محوش کنی

اگرکسی یک لک تو صورتش هست بیاد روشو پررنگ تر کنه آیا دیوانه نیست؟؟؟

پوشیدن لباس دکلته با بالاتنه ای که ایراد داره دقیقا حکم خط کشیدن دور لک صورت رو داره البته که هرکسی مختاره هرکار میخواد بکنه

ولی طبع انسان به لک صورت نمیگه زیبایی و مسلما کسی که لک صورتش رو بجای اینکه محو کنه نمایان تر میکنه بهش نمیگن انسان عاقل

همین مسئله در مورد لباس هم هست

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

پوشش از قدیم تا جدید مال دو چیزه یک حفظ بدن از سرما و گرما و آسیب های محیطی دو زیباتر نشون دادن زی ...

من یک انسانم و زیبایی های خودم رو دارم

هیچوقت سعی نمیکنم بخاطر چندتا لک پشت کرم پودر قایم بشم چون اونا رو اینقدر زشت و فجیح نمیبینم😊

طبق گفته های شما کسی که صورتش آسیب دیده باید روبند بزنه

کسی که ترک های بارداری یا جای بخیه سزارین داره نباید مایو بپوشه

کسی که سلولیت داره باید اونا رو بپوشونه،چروک صورت رو بوتاکس کنن و هزارن عمل دیگه

جهان سوم همینجاست عزیزم جایی که اینقدر راحت باید و نباید تعیین میکنیم و عقایدمون رو ملاک سنجش زشتی و زیبایی دیگران قرار میدیم 

خدایا مراقب این فسقله تو دلم باش🥺
من یک انسانم و زیبایی های خودم رو دارم هیچوقت سعی نمیکنم بخاطر چندتا لک پشت کرم پودر قایم بشم چون ا ...

قبلا هم تو نی نی سایت دیده بودم

لطفا خانمهایی که سلولیت دارن دامن کوتاه نپوشن چون من حالم از پاهاشون بهم میخوره

فکر کرده روزگار به خودش سلولیت اهدا نمیکنه 😁

کسی که با دیدن چاقی سلولیت یا چروک حالش بد میشه باید خودشو درمان کنه

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!
2456
قبلا هم تو نی نی سایت دیده بودم لطفا خانمهایی که سلولیت دارن دامن کوتاه نپوشن چون من حالم از پاهاشو ...

افرین 

واقعا بدم میاد از اینجور قضاوت ها

ما زنها باید یاد بگیریم به خودمون و بدنمون احترام بذاریم و دشمن همدیگه نباشیم

مردا اینطوری نیستن اصلا،مثلا کدوم مردی میگه هرکی کچله کلاه سرش کنه،هرکی چاقه لباس روشن نپوشه؟؟؟ 

من یک انسانم و زیبایی های خودم رو دارم هیچوقت سعی نمیکنم بخاطر چندتا لک پشت کرم پودر قایم بشم چون ا ...

جهان سوم جاییه که فکر میکنن اگر مایو دوتیکه مده اگر دکلته مده میپوشن و اصلا توجه نمیکنن میشه مایویی پوشید که اینها نمایش داده نشه😅

من نگفتم نیاز هست کرم پودر بزنید

ولی پوشیدن دکلته عیوبی که نیاز نیست رو بولد میکنه بدون اینکه زیبایی داشته باشه

فقط نشوندهنده حقارت و تقلید بدون فکر یک آدم میتونه باشه

در تمامی جهانهای اول دنیا مردم دقت میکنن چیزی بپوشن که زیباترشون کنه

انتخاب پوشش مناسب از عقل میاد

جهان سوم جاییه که یک زن با کفش پاشنه هفت سانتی میره تو صف نون 

جاییه که با شلوار جین می‌ره عروسی

جاییه که با شلوار جین پاره پاره تو سرما میلرزه ولی میپوشه چون مده

جاییه که عقل ده ها پله زیر مد و زیبایی قرار میگیره

من ریپلای نمیکنمت دیگه چون گفتنی هامو گفتم

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
جهان سوم جاییه که فکر میکنن اگر مایو دوتیکه مده اگر دکلته مده میپوشن و اصلا توجه نمیکنن میشه مایویی ...

منم اخرین ریپلایم رو میکنم چون موضع حرف زدن خودت رو عوض کردی

حرف از پوشش اشتباه توی ایران نبود،حرف از کفش پاشنه بلند توی نانوایی نبود

حرف از تفکر جهان سومیه،جهان سوم توی ذهن و تفکر ما ادم هاست

وقتی هنوز هیچ ملاک و معیاری برای زیبایی تعیین نشده ما ملاک های خودمون رو مشت میکنیم و تو سر بقیه میکوبیم

حرف از این بود که افراد مسن همه جای دنیا مایو میپوشن و هیچ ترسی از قضاوت شدن ندارند و از چروک هاشون که کاملا طبیعیه خجالت نمیکشن

شبتون خوش

2714

ینی ی سریا قششششنگ معلومه خاهر شوهر و جاریشون اون کارارو کردن اینا میگن خز😂😂😂😂بابا بیخیال،از دید شما دیگ کلا همه چیز خزه،ادم نباید زندگی کنه پس،خاهرای من هررررررکاری ک دوست دارین و با انجامش لذت میبرین بکنین،بذارین همه بگن خزه،از نظر من هیچ اهمیتی نداره،مهم خودتونین ن بقیه،

خدا جونم هزاران بار شکرت❤
اقااااا ب منم میگی اسمت چیه؟؟شاخکام از فضولی دراومدن😂😂😂

نوشتم 

نبودی پاک کردم 

هنور بیدارم اومدی لایک کن تا زود بیام بگم 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
2706