2726

گذاشتن ماهگرد و سالگرد یه اتفاق خوشایند واس ی ادماس 

اینستاگرامم فصای مجازی برای ثبت خاطرات به صورت تصویری هست 

و هرکس دوست داره هرجور عکس از هر مناسبتی بزاره و اگه شما ناراصی هستین انفالو کنین 

ولیییییی اینکه زیر عکسا قربون صدقه با متنای مزخرف نتی و خانمی که من باشم و اقایی که تو باشی و خطای عج وجق واقعن اخر خز بازیه 

میتونین با یه جمله ی قشنگ زیر عکس ماهگرد اون خاطره رو توی صفحه ی شخصیتون بزارین 

تصویر پروفایل هم شرح حال زندگیتون نیس نماییه برای تشخیص چهرس 

و بیو برای شاخ نشون دادن شما نیس 

یه معرفی اجمالی از خودتونه 😐

🤗معمار؛دکوراتیو؛طراح داخلی🤗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب عزیزم روسریو با کوله ننداز باهم مقنعه با کوله خیلی مناسب تره

خب مقنعه گرمه .من تالا نشنیدم کوله و روسری با هم زشت باشه.اونم کوله کوهنوردی که هر توری میرم همه با روسری هستند و کوله. اگه تو کوه نوردی یکی مقنعه بپوشه عجیبه...

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2728

فکر میکنم برخی چیزهایی که از نظر برخی خز هست اصلا خز نیست.چون نمیپسندین خز میدونیدش!

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

معنی خز هم تکرار اون حرکته یا پوششه.برخی ها سلیقه هاشون را که در دیگران اعمال نشده میگن خز!!! خدایی حداقل معنای خز را هم خراب نکنید دیگه

باشه گلم😑

نه عیبی نداره.من همون تیپ خودم را دارم برام صرفا عجیب بود که این تیپ عمومیه و همه ورزشکاران و. صخره نوردان و کوهنوردان دارن..سلیقه تون قابل احترامه 

خب مقنعه گرمه .من تالا نشنیدم کوله و روسری با هم زشت باشه.اونم کوله کوهنوردی که هر توری میرم همه با ...

عزیزم بچه هامنظورشون توخیابون وایناس 

ای کاش به قلبم طلوع میکردی تااتش چشمانت برهرکسی جزمن خاموش میشد کاش🌈
پوست صورت سبزه رنگ مو روشن. مانتو.مجلسی تو خیابون و.پارک و کوه و دشت. نصف مو رنگی ریشه ها سیاه. هیکل ...

قاب و سایه چیه عزیزم ؟

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2706