2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
وای یکبار یکی از دوستام یه آهنگ گزاشته بود و زیرش یه متن طولانی نوشته بود برای شوهرش،که چقدر خوبه که ...

وای یکی از دوست های منم همینه 

اون دیگه خودش آهنگ رو میزاره و دابسمش و اجرا میکنه زیرش هم مینویسه تقدیم یه عشقم 😷😷😷

خدایا شکرت 🙏🏻
2714
بنظر من  اونایی که رابطهای بین زنوشوهری رو دارن میگن خز.  حسودن      &n ...

بلخره باید یه جوری خودشونو آروم کنن دیگه 😂

قبل باز کردن دهنمون به بول شتی که قراره ازش خارج بشه فکر کنیم 🤡

رفتارهای خز هم بگین

مثلا غیبت جاری کردن

خودشیرینی کردن و یا غرور بیجا

دائم از خودتون و سلیقه تون و بچه تون واسه فامیل و آشنا بگید آخه اونایی که باهاشون رفت و آمد داریم که همه چی رو میبینند پس واسه چی سرشون رو درد بیاریم

تموم کارا شد خز 😂😂😂پس لطفا اونکاری ک خز نیست و بگید😂😂😂😂

سادگی هیچوقت وهیچ زمانی خز نیس

عکسای مامانامون که مال مثلا۴۰سال پیشه رونگاه کن....ببین تیپاشون ساده وشیک 

الان توخیابون محاله یه تیپ بدون حاشیه وشیک و شکیل ببینی.....اکثر شلخته وار لباس میپوشن وهیچی رعایت نشده و اگه این عکسا۴۰سال دیگه دیده بشه بیشتر مضحک بنظرمیاد

باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤
تموم کارا شد خز 😂😂😂پس لطفا اونکاری ک خز نیست و بگید😂😂😂😂

لغو نصب اینستاگرام .حذف انواع و اقسام لوازم ارایشی.رنگ موی مشکی نه که همه خانما از دم زردن تو اروپاشم اینقد بلوند نیس خدایی .... ی پوشش ساده نپوشیدن این جینای جرواجر و مانتو های اجق وجق و این مدل موهایی که الان میزنن انگار از ی طوفان در اومدن موهاشون پخشو پلا و نامرتب 

2706