2726

اینم خیلی خزه دختره یه گل همی کی بهش داده اونم از پارک کنده ها هشتصد تا عکس میگیره باهاش یکی جلو دماغش یکی رو دستش 

یکی پاش یکی کنار کتاب یکی کنار لیوان چای 

خدایا شکرت 🙏🏻

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ردیف کردن کلی وسیله کنار هم برا گرفتن ی عکس

مثلا کتاب من پیش از تو یا پس از تو ، با ی فنجان قهوه، یه خودکار و چندتا کوفت دیگه  

جهالت بیش از دانایی احساس سرخوشی و امنیت ایجاد می کند.

واااااییییی چقد من خزززززم اخه همه اینکارو میکنم  

افرادی که با ما هم عقیده هستن به ما آرامش میدهند" و افرادی که مخالف با عقیده ما هستن به ما دانش... و آدمی برای لذت بردن از زندگی به آرامش نیاز دارد و برای بهتر زندگی کردن به دانش

والا اینجوری که پیش میرین ناخن کاشتن و تتوابرو وهاشورابرو و لمینت مژه و....هم قطعن خزه و دیگه میبینیم که ۹۰درصدخانما درگیراین چیزاهستن وبااین حساب اکثرمردم ایران خزن😁😁😁😁

من خودم هیچکدوم ایناروندارما😛😆😁

باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤

وای یکبار یکی از دوستام یه آهنگ گزاشته بود و زیرش یه متن طولانی نوشته بود برای شوهرش،که چقدر خوبه که هستی و اینجور حرفا.

بعد شوهرش کامنت گزاشته بود من تازه از راه رسیدم عشقم،اینو واسه من گزاشتی!؟ممنونتم!!!!😩😩😩

یعنی خز تر از حرکت این زن و شوهر من ندیدم!یعنی تو یک‌خونه بودن بعد تو اینستا داشتن گپ میزدن😩😩

ردیف کردن کلی وسیله کنار هم برا گرفتن ی عکس مثلا کتاب من پیش از تو یا پس از تو ، با ی فنجان قهوه، ی ...

😁😁😁😁😁😁

امان از جو

امان از کپی کردنای بی محتوا

امان از ایده به خرج ندادن

مردم ازدست رفتن وخبرندارن

باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤
2706