2410
2553
دختر خاله من ۳۷ سالشه خوشگل خوش هیکل خودش باشگاه والیبال داره و مربیه ماشین خونه همه چی داره از خودش ...

از یه لحاظایی واقعا خوش به حالش ‌.... یعنی درگیر روابط عاطفی هم نمیشه؟

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
چند سالته منم مثل شما بودم الان ۳۱ سالمه مجردم. و پشیمان

نوزده سالمه متاهلم ولی به شدت استقلال طلبم خیلی بحث و جنگ داریم چون همسرم اعتقاد داره زن باید رو حرف شوهرش حرف نزنه ولی من نمیتونم از هیچکس اطاعت کنم کاری که بخوامو انجام میدم

چرا پشیمونی؟؟

کوه میباید بود کاه بودن ننگ است

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من مجردم و بشدددددت عاشق ازدواج.حتی سختیای زندگی متاهلیم دوسدارم.دلم میخادیکی همیشه باشه که حرفامو بفهمه درکم کنه ومنم براش جونمو بدم.باهم خوش باشیم.سختیاهم باهم باشیم قابل حل وفصله.

عزیزم میتونم بپرسم شما که دوتا تجربه انتخاب داشتین چی شد که انتخاب سومتون هم خوب نشد ؟ از دید خودتون ...

پول نداشت.میگفتم پول خوشبختی نمیاره.الانم هیچ پیشرفتی نکردیم. شوهرم اخلاقش بد نیست

ولی پول که نداره و نمیتونه خرج کنه دوستش ندارم.دست خودم نیست

2720
مگه میشه هنوز دوست نداره ازدواج کنه

نه دوست نداره خاستگاراشم مخصوصا این مدتا آدمای معمولی نیستن و وضعشون توپه

بیشترشون هم پسر مجردن به عبارتی پیر پسر😂😂 ولی خاستگار که از قبل ازدواج کرده باشه و ....اینا نداره خداروشکر 

فقط عشق تفریح با دوستا و مجردیو گردشو باشگاه داره

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
2714
اره چون همه مردا ی جورن وقتی ک راحت میشی خریت محضه ک دوباره برگردی ب دوران ازدواج وقتی تجربه کردی و ...

واقعا همه مردا یه جورن؟ پس چه طوره که خیلی ها تو ازدواج دوم خشبختن و میگن راضی هستن از طلاق و ازدواج مجدد ... زیاد دیدم و شنیدم و برام تعجب اوره چه جوری دوباره تونستن اعتماد کنن

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
نوزده سالمه متاهلم ولی به شدت استقلال طلبم خیلی بحث و جنگ داریم چون همسرم اعتقاد داره زن باید رو حرف ...

چون دیر فهمیدم تو زندگی خودخواهی باعث پیشرفتم‌نمیشه. و فهمیدم با خودخواهی موقعیتای زیادی از دست دادم. زندگی صحنه ی تعامله 

بعد از کلی کنکاش فهمیدم : توی زندگی با احمق بحث نکنم.

من تو مجردی همش به این فکر میکردم که ازدواج کنم و خانواده تشکیل بدم اما الان دیگه خسته شدم. بعد ازدواج انگار مشکلاتم به توان 2رسیده.

دعا کن سپس رها کن.سعی نکن به زور دنبال نتیجه باشی،فقط به خدا اعتماد کن تا درهای درست را در زمان مناسب به رویت باز کند.
دختر خاله من ۳۷ سالشه خوشگل خوش هیکل خودش باشگاه والیبال داره و مربیه ماشین خونه همه چی داره از خودش ...

دقیقا یکی از اقوام‌ما هم همینطوره.جالبه اونم‌ مربی ورزشه😅پولدارم هست.چقدرمممم خواستگار.ولی میگه مجردی و دوست داره.الانم ۳۹ سالشه

یک صلوات میفرستی؟
عزیزم میتونم بپرسم شما که دوتا تجربه انتخاب داشتین چی شد که انتخاب سومتون هم خوب نشد ؟ از دید خودتون ...

مثلا موقعی که نمیتونه بچه رو یه واکسن پنجاه شصت تومنی بزنه چطور میگه باید یه بچه دیگه بیارم 

از یه لحاظایی واقعا خوش به حالش ‌.... یعنی درگیر روابط عاطفی هم نمیشه؟

دوس پسر هم داره بیشتر پسرا بهش وابسته میشن تا اون ب پسرا 

واقعا شخصیت عجیب در عین حال جالب و سرزنده ای داره اهل وابسته شدنم نیست

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
2706