1600
1480

درد و تورم سینه در دوران قاعدگی (PMS) ؟

ماستودینون مشکل شما را برطرف می کند.

کلیک کنید

وااای چطور تونسی باز ازدواج کنیییییی من همین الانش از همه مردا متنفرم ب نظرم ادم جدا میشه دگ نیاااای ...

با اینکه با نظرت موافقم😐😐😐 ولی میشه بگی چرا کسی که جدا شده دیگه نباید ازدواج کنه؟ دلیل خاصی داری براش؟

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
1546

دختر خاله من ۳۷ سالشه خوشگل خوش هیکل خودش باشگاه والیبال داره و مربیه ماشین خونه همه چی داره از خودش ولی با مادرشینا زندگی میکنه از ۱۵ سالکی خاستگار داشت فرااااووون ولی اصلاااااا دوس نداشت ازدواج کنه و هنوزم دوس نداره جالب اینه ک هنوزم کلی خاستگار داره 

میگه مجردیو عشقه

یه ممد دارم تاج سرههههه    از همه ممدا بهترههههه                         امید فردای منههههه                         چرا هی میگین جریا ممد چیه؟؟ جریان نداره شوهرمه😐😐عشق قشنگم همونجوری که یه روزی با عشق و علاقه شدیم واس همدیگه همینجوری با عشق بمونیم برای همدیگه           
الاغ بودم الااااااااااااغ

دوراز جون😓

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خـــــــــدا عاشقتم                                                       قربون مهربونی و بزرگیت بشم                                 تیکر اقدامم هست به یاری خدا ❤️🙋🏻‍♀️                           
1432
ن اینجوری نمیشه باید با ی شماره دیگ بیام نی نی سایت 

😂😂😂😂بازم پیدات میکنم😈😈😈

یه ممد دارم تاج سرههههه    از همه ممدا بهترههههه                         امید فردای منههههه                         چرا هی میگین جریا ممد چیه؟؟ جریان نداره شوهرمه😐😐عشق قشنگم همونجوری که یه روزی با عشق و علاقه شدیم واس همدیگه همینجوری با عشق بمونیم برای همدیگه           
الاغ بودم الااااااااااااغ

عزیزم میتونم بپرسم شما که دوتا تجربه انتخاب داشتین چی شد که انتخاب سومتون هم خوب نشد ؟ از دید خودتون کجای کارو خطا رفتین؟

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
با اینکه با نظرت موافقم😐😐😐 ولی میشه بگی چرا کسی که جدا شده دیگه نباید ازدواج کنه؟ دلیل خاصی داری ...

اره چون همه مردا ی جورن وقتی ک راحت میشی خریت محضه ک دوباره برگردی ب دوران ازدواج وقتی تجربه کردی و میدونی هیچ گوهی تیس

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خـــــــــدا عاشقتم                                                       قربون مهربونی و بزرگیت بشم                                 تیکر اقدامم هست به یاری خدا ❤️🙋🏻‍♀️                           
1396
همه مجردا دوس دارن متاهل شن همه متاهل هام دوس دارن مجرد شن

نه همه من متاهلم و خوشحالم که مجرد نیستم با اینکه مجرد بودم دوران خیلی ازادتری داشتم و دبیر بودم ولی الان بعد از ازدواج و بچم عاشق زندگی و خانه داری شدم.

منم متاهلم.از زندگی متاهلی راضی ام ولی خدایی دلم گاهی واسه مجردی هامم تنگ میشه.چه سکوتی بود از بس سکوت بود خواب بودم همش😅نهار و شام و صبحانه حاضر.لباسها به موقع شسته و مرتب😍اصلا خسته نمیشدم.مهمون میومد گرم بازی و صحبت با مهمونها بودم.تفریح میرفتیم چقدر خوش میگذشت.

الان ولی قدر مادرم و میدونم .چقدر طفلی مادرها سختی میکشن😭😭😭

یک صلوات میفرستی؟
1578