2410
2553

بختک که هیچ ..همزاد خواهرم ودوستمو تو اتاق دیدم همزمان ..سکته نزدم اما خدارو شکر ...اما بشدت ترسیدم 

دوقلو داشتن چ خوبه😄من وابجیم دوقلوییم دوتا قل کاملا همسان ازهرنظر اخلاق ورفتار واعتقادات ...گاهی حتی ادامه خواب همو میبینیم دنیایی داریم واسه خودمون خخخخخ....ان شالله هرکی دوقلو میخواد خدابهش بده😃😃😃
علایمت چیه ؟ هر شب اینجوری میشی ؟

هر سه شب یه باراینجوری میشم حتی یه بارم دیدم یه دختر کنارم نشسته نمیدونم توهم بود یا ن ولی خیلی میترسم میخوام جیغ بزنم نمیشه😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

اره خیلی حس بدیه یه دفعه بین خواب و بیداری بودم هسرم داشت برنامه ۹۰ رو میدید صحبتهای فردوسی پور میشنیدم اما توان نداشتم از جام بلند شم دهنمو باز میکردم که جیغ بزنم اما صدا ازش نمیومد بیرون بعد یه موجوده قهوای مثل یه کیوی گنده پشمالو بودش دقیقا یه کیوی گنده بود میاومد بالای سرم بعد خودشو ول میکردش میافتاد رو صورتم دوباره اینکارو میکرد اینقدر تقلی کردم تا پاشدم 

2714
اره خیلی حس بدیه یه دفعه بین خواب و بیداری بودم هسرم داشت برنامه ۹۰ رو میدید صحبتهای فردوسی پور میشن ...

من کنار تختم یه صندلیه میبینم یه دختر نشسته رو صندلی نگام میکنه میخنده حس میکنم جنه خودم حس میکنما تو بیداریم ولی جیغ نمیتونم بزنم کاش منم همون کیویو میدیدم تو خواب😭

زیااااااد

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   

من ساعت یازده و نیم خوابم برد دیدم خونه تاریکه یه چیز که دو تا بال سفید داشت چسبیده بود به دیوار هرکار کردم بیدار نمیشدم جوووون دادم تا تونستم بیدار شم 

همیشه یه چیز تیز مثل قیچی کوچیک یا ناخن گیر بزار زیر بالشت 

خدایا میشه سال‌99 رو حذف کنیم دوباره نصب کنیم آخه این ویروس داره🥺😬
هر سه شب یه باراینجوری میشم حتی یه بارم دیدم یه دختر کنارم نشسته نمیدونم توهم بود یا ن ولی خیلی میتر ...

دقیقا من این طوری می شدم خونه قبلی مون یک شب کلافه ازخواب پاشدم گفتم خدایا خسته شدم خودت کمک کن بعد که خوابیدم خواب دیدم دارم سوره فلق می خونم پس همیشه سعی کن سوره فلق قبل خوابت بخونی اگه بتونی یک حمد 7وتا توحیدم بخونی که عالیه اگرنه حتما فلق بخون خوب می شی

پدرم دنیا بی تو چقدر خالیست😭😭😭😭😭😭
خوابمم خیلی زیاده روانپزشک میتونه کمک کنه اخه!؟ 

من تو نت دیدم اگه هفته ای ۳بار یا بیشتر باشه باید به روان چزشک مراجعه کرد.اما اول چیزایی که بچه ها گفتنو رعایت کن مثل رفع کم خونی و نخوردن شام سنگین و سردیجات و ارامش اگه خوب نشد اوتوقت حتماا برو قطعا کمک میکنه.گاهی از افسردگیه من حال روحیم بدمیشد اینطور میشدم حتی روزی چندبار برام‌پیش میومد

2706