2733
2734
😻😻

گربه خوشکل خودمی نازنازی😆😆

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن
😻😻

وای آجی منم برم بخوابم فعلا.....

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خیلی دلم واسه وقتایی ک مدرسه میرفتم تنگ شده...

واسه وقتایی ک با بچه ها جمع میشدیم دور سطل اشغال کلاس تا یکم حرف بزنیم واسه اون موقع هایی که دیر میرفتم و خانوم قلانی مدیر مدرسه درو میبست روم بخاطر دیر اومدنم.واسه جمعه هایی که دور هم جمع میشدیم اش مامانمو میخوردیم اخ ک چق خوشمزه بود.

اسی دمت گرم خیلی حس خوبی بهم دست داد تاپیکت

2738

ارع منم دلم میخواد گذشته رو ‌... حداقل ی ۶ سال پیشو. حیف ک شدنی نیس

تو۱۶ هفته بارداری دخترمو ب علت ناهنجاری ازدست دادم . میشه بره اینکه بارداری بعدیم سالم باشه صلوات بفرستین... روحیم داغونه ❤

خوبه باز قدیماتون قشنگه 

من از قدیم و مجردی هم برام‌چیزی جز خاطرات تلخ نمونده 😞

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  

من بچگیام خیلی خوب بود همیشه تو رقص و آواز بودم ،،،،دلم خیلی تنگه ای کاش بزرگ نمی شدم دلم خواب ابدی می خواد

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
خوبه باز قدیماتون قشنگه  من از قدیم و مجردی هم برام‌چیزی جز خاطرات تلخ نمونده 😞

تنها خاطراتم فقط بچگی منه آخرین بچه از هفت بچه من بودم پدر ومادرم خیلی دوسم داشتن خیلی 

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
2706