2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

Areeeeee منم میخوام بچگی رو پدر بزرگمو میخوام خونمونو میخوام که حیاط داشت تو حیاطش اردک و گربه داشتیم کوچمونو میخوام که با بچه ها بازی می کردیم دلم شهر بازی میخواد دلم میخواد ساعت دوازده ظهر از مدرسه برگردم ولی قورمه سبزی تو خونه پیچیده باشه و بشینم پای سفره و غذا با سالاد شیرازی بخورم و رنگین کمون ببینم بعدش بگیرم از خستگی بخوابم در حالیکه صدا بارون میاد هه.. دلم میخواد برگردم اون زمان که بچه بودم و قیافم طبیعی بود و مجبور نبودم آرایش کنم اون زمان تنها دغدغه ام درس خوندن بود یادش بخیر آدم خوبی بودم 

مجردی راحت خوابیدن رو تخت اتاقم که زیر متکا بابام برام یه موز مخفیانه گذاشته که سه تا داداشام نخورن ...

عخی/

منم بچگیامو میخام/

خعلی بده ی چیزیو بخای ک رسیدن بش غیر ممکنع/

idont think.ifeel
2728
2738
مجردی راحت خوابیدن رو تخت اتاقم که زیر متکا بابام برام یه موز مخفیانه گذاشته که سه تا داداشام نخورن ...

چه قشنگ گفتی یه لحظه دلم لرزید یاد خونه بابا افتادم هنوز هم وقتی میرم با تب و لرز برمیگردم خونه اینقدر دلم میگیره 

؟🖤🥀
عخی/ منم بچگیامو میخام/ خعلی بده ی چیزیو بخای ک رسیدن بش غیر ممکنع/

منم شوهرم میره ماموریت شبا اونجا میخوابم وای ذوق مرگ میشم رو تختم نمیخوابم چون پسرم پیشم میخوابه جا نیس 

موزم زیر متکام نیس چون عشق جدید بابام بچه ی منه به اون میرسه چیزای خوشمزه فدای بابام بشم 

امااااا تخم مرغ تو کره و نون سنگک داغ رو مامان جونی پایه هست میزنیم با چای اما کوفتمون میشه وسط خوردن پسرم با قیافه داغون میاد میگه مامان جیش دارم 🤐😬😬🤕🤕

تو چند سالگی فهمیدی تاب تاب عباسی نیس تاب تاب هم بازی هست 😂😂😂
چه قشنگ گفتی یه لحظه دلم لرزید یاد خونه بابا افتادم هنوز هم وقتی میرم با تب و لرز برمیگردم خونه اینق ...

عزیزم من هر روز میرم خونه بابام باس صورت بابامو مامانمو داداشامو هر روز ببینم من یزدم خونه بابام بزرگه لاکچری نیستیم یه خونه درویشی ناقابل ولی پر عشق پر مهربونی 

خلاصه خونه خودم زیر زمینه نفسم میگیره صبح میزنم با پسمل در میریم اونجا عشق صفا شب شوهرم میاد دنبالم😍😍😍

تو چند سالگی فهمیدی تاب تاب عباسی نیس تاب تاب هم بازی هست 😂😂😂
منم شوهرم میره ماموریت شبا اونجا میخوابم وای ذوق مرگ میشم رو تختم نمیخوابم چون پسرم پیشم میخوابه جا ...

ی روزم حسرت همین الانتو میخوری/

اینکع شاید بعد ها دلت برا همین بچه بازیا و اذیت کردنت پسرت اینا تنگ شع/

idont think.ifeel
2706